Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra nem megy?

Fogyókúra nem megy?

Figyelt kérdés
Egy hónapja elkezdtem fogyókúrázni, és ennyi idő alatt lement 2 kiló, de ez lehetett volna több is, ha nem kezdek el édességeket enni estéknként.(Nem olyan sokat, max 2 szelet csoki, néha becsúszik egy zacskó chips is). És ezzel a baj, hogy este, lefekvés előtt eszem meg, hamarabb nem kívánom. Viszont 16 éves vagyok, és egyszerűen nem tudom mellőzni ezeket az édességeket, és ez a fogyókúrám rovására megy.

2017. febr. 2. 16:25
 1/5 anonim válasza:
Kedves kérdező! próbálj valami undoríró dolgot(amitől elmegy az étvágyad pl.:brokkoli) tenni a csokira , és a chips is egyszerű ne vedd meg :)
2017. febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miert nem eled egyszeruen boldogan az eletedet mindenfele hulye fogyokura nelkul?

Sokkal kiegyensulyozottabb lehetnel ha nem allandoan arra figyelnel hogy most lecsuszott egy db csoki e vagy nem. Az izeket elvezni kell!! Ezert lettek kitalalva az izlelobimboink. Jo persze nem 5 tonnanyit. De garantalom, hogy ha valami szorakoztato sportot csinalsz, es hallgatsz a szervezetedre, jol fogod erezni magad.

2017. febr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2017. febr. 2. 16:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem havi 2 kiló mesés tempó, nincs ezzel gond.


De ha zavar az édesség, ne edd meg. A te fejed, neked kell rendberakni e téren. Az elszántság csodákra képes.

Nem tudom, te hogyan működsz, de én pl. bevezetek egy szabályt, ami ha megfelelő számomra, akkor egy idő után akár be is tudom tartani.


Nincs csodálatos trükk, amit könnyedén megteszel és nem fogsz édességet kívánni, ha eddig tetted (illetve lehetséges, hogy egy étrendváltoztatás eme irányba hat, de ez egyéni).


Ha egy időpont problémás s meg tudod oldani, akkor bevezetheted, hogy akkor nem eszel. Vagy bizonyos dolgokat nem eszel, ha az működik. Én ha este eszem, garantáltan elszabadul a pokol, de nincs is szükségem esti evésre, így egyszerűen kihagyom. Aki olyankor éhes, bármit is tesz, annak ez nem opció.


Csak mert kívánsz valamit, még nem kell megenned. Én is hedonista vagyok, de azért nem kell mindig mindent a számba tömnöm, ami eszembe jut és vonzó.

2017. febr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem tudod mellőzni, maximum nem akarod! Egyszerűen el kell határozni és véghez kell vinni!

Ha édeset kívánsz, akkor egy kocka étcsoki, vagy limonádé édesítővel és kész. Ha sósra, arra is lehet egészségesebb nasit találni, vagyis mindenben a mérték a lényeg és a milyenség.

2017. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!