Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Terhesség utáni fogyás? Kinek...

Terhesség utáni fogyás? Kinek hogy ment/megy?

Figyelt kérdés
Valaki tudna valami jó fogyókúrát?1éves lesz a babam,mivel szoptattam eddig,nem mertem fogyókúrát kezdeni. Most viszont elhataroztam,hogy már nem ártana. Terhesség előtt 58-60kg között voltam,most meg 72 körül.

2016. ápr. 18. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Én tejmentes GAPS étrenddel fogytam először kb. 3 hónap alatt 10 kilót, aztán 2 év kihagyás után további ötöt. Ja és emellett sok séta és szaladgálás a 2 gyerek után, szinte egész nap nem tudtam leülni :)

A GAPS gabona-, szója- és cukormentes étrend, magas keményítőtartalmú zöldségek (pl. krumpli), étolaj, margarin, bolti készételek nélkül. Hasonlít a paleóra, de én eszek néhány hüvelyest (zöldbab, borsó, lencse), és most már néha barna rizst és kölest. Fokozatosan felépülő étrend, házi tejtermékeket elvileg lehetne enni, de nekem még mindig problémásak, ezért egyelőre kihagyom.

Az a jó benne, hogy még a nyavalyáimból is kigyógyultam (pl. allergiák, pajzsmirigy-alulműködés). Viszont sokat kell főzni :)

2016. ápr. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én elkezdtem heti pár alkalommal kocogni. Altatás után mentem. Nem sokat, csak néhány km-t, azt is lassan, mivel nem voltam hozzászokva. Nekem ezzez nagyon sok lement és nagyon hamar látványos lett. Persze beruháztam egy nagyon jó sportmelltartóra, ami tényleg tart, így nem csökkent a tejem.
2016. ápr. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!