Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nettó 40 kiló túlsúlyom van....

Nettó 40 kiló túlsúlyom van. Lehet, hogy ezért fáradok ki hamar? Már ülni sem tudok. Mi más jót okozhat még? Hogy mivel kezdjem a diétát? Valami kímélőt ajánlanál?

Figyelt kérdés

2017. febr. 3. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet.

Szívromham, trombózis stb..

Itt:

[link]

[link]

[link]

Nem.

2017. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Én 4 dolgot ajánlanék:

1. Ne a gyakori kérdéseken kérj tanácsot!

2. Teljes kivizsgálást a háziorvotól/endokrinológustól.

3. Egy dietetkust.

4. Napi 1 óra sétát, esetleg heti néhányszor úszást.


Ellenkező esetben kizárólag fogyás-hízás-fogyás-még több hízás lesz a vége.

2017. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem lehet: biztos.

Szívrohamot, hasnyálmirigy-gyulladást, cukorbetegséget, vakságot, amputált lábat, magas vérnyomást, agyvérzést, tüdőkapacitás-csökkenést, porckorongsérvet, egyéb sérveket, fekélyesedést ...stb. Korai halált.


A legegyszerűbb, ha elkezdesz mozogni: ennyi súllyal először séta. Napi egy óra, tempós (!) séta. Mínusz tíz kilóval mehet a sport: heti 3, egy óra. Ami tetszik, csak izzasszon meg, és melegíts be, valamint nyújts le.


Neked nem diéta kell. Neked az kell, hogy miután lefogyj,s e edd magadra vissza a 40 kg zsírt. Ehhez teljesen át kell alakítani a halálhoz vezető étkezési szokásaidat.


Fokozatosan. ha nem iszol mást, csak vizet (tejet sem!), semmi cukrosat, az a járható út.


Minden étkezésre egyél eegy harmaddal kevesebbet, mint eddig. Tudatosan, odafigyelve, aztán ezt csökkentsd le, hónapról-hónapra, az eddig étkezéseid felére. Szépen összeszűkül a gyomrod.


További trükk, amit beépíthetsz az ékezésedbe örökre: fejben oszd három egyenlő részre a tányérod! Egy harmadára kerüljön a hús/hal, egy harmada a tészta/krumpli/rizs/bulgur, és egy harmada tiszta saláta vagy párolt/nyers zöldség.


Olajban sütött ételt ne egyél. Minden elkészíthető olajjal spriccelve, tepsiben. Egy ek. olaj közel 100 kcal. Rengeteg.


Napi 2 l víz.


Inkább zöldség, mint gyümölcs.


Alkohol inkább ne.


Ha csak ennyit betartasz, az már siker.

2017. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 40 kilo túlsúlyom volt a terhességek utan maradt rajtam, éjjelente nem tudtam aludni fajták a lábaim, elkezdtem a lifetilt diétát es az edzéseket egy jo kis csoportban eddig 30 kilót fogytam, mindenképp változtatáss ne azt keresd mi bajod lehet belole hanem cselekedj
2017. febr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó és reális tanácsokat. Eszerint ekkora túlsúly már betegség és csak fokozatosan sportoljak vele. Reggel péksütit eszem, napközben alig valamit, este rámjön a falás. Mi a kiút ebből? Kímélő betartható diétát ajánlanátok?
2017. febr. 4. 10:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Napi 3 étkezés.

KÖTELEZŐ.

Én írtam a másik hoszzú hsz-t is.


Ne egyél péksütit reggelire. A lényeg az, hogy ne ugráljon a vércukrod, akkor nem zabálsz.


Az ebédet leírtam. A reggeli legyen tk. pirítós, nem sok, 1-2 db, sok zöldséggel, kevés olívaolajjal. Vagy avokádó a tetején. Vagy szelet sonka, olajos hal.


Vacsira pedig hús/hal/zsírszegény sajt, zöldséggel. Mennyiségi tanácsot már adtam.


Krómot érdemes még szedned, nem engedi ugrálni a cukrot=nem jön rád a zabálás.


Olvasd el, amit írtam. NINCS diéta. Másként kell élned, örökre, mától. Mert ahogy eddig éltél, abba bele fogsz halni.

2017. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon rendes vagy, hogy így törődsz velem. Azért eszem ennyit, mert lemondtam magamról. Néha úgy érzem, hogy nekem már úgyis mindegy.
2017. febr. 5. 10:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt senki nem tudja megváltoztatni helyetted. Az akaratot csak tudod mellé tenni, és azt is te döntöd el, hogy miből és mennyit teszel a tányérodra. Minden egyebet megoldanak a tápanyagok és a mozgás.


Esetleg ülj le magaddal, és hozz egy elhatározást: ne azt, hogy lefogysz 40 kg zsírt. Az hatalmas munka, végeláthatatlannak tűnik. Határozd el, hogy 1 hónapig, mondjuk mától, nem iszol mást, csak vizet, naponta 3-szor étkezel, és gondosan ügyelsz arra, hogy egy harmaddal kevesebbet szedj a tányérodra, mint eddig.


Nass nincs, rágj cukormentes rágót! És heti 4 alkalommal sétálj tempósán egy órán át.


Ennyi, egy hónap. A hónap elején és végén mérlegelj. Ha magadat nem vered át, lesz eredmény: feketén-fehéren. És ha van eredmény, akkor nem vagy reménytelen eset :)

2017. febr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz a biztatást!
2017. febr. 8. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!