Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez normális? 3 nap "kaja...

Ez normális? 3 nap "kaja nélkül", aztán már 2 napja éhes vagyok pedig rendesen étkezem.

Figyelt kérdés
Szóval 3 napig osztálykiránduláson voltam, és hát kb 2 kis szendvicset ettem egész nap. Viszont nem voltam éhes sohasem, inkább vizet ittam, mert sokat sétáltunk, túráztunk. De miután hazajöttem, azt éreztem, hogy folyamatosan ennem kell.Vacsoráztam tegnap, és azt érzem hogy még ennem kell, és éhes vagyok. Ma is reggeliztem, kb 9 után, és 10 kor már azt éreztem hogy ebédelnem kell és éhes vagyok.Ez a 3 nap miatt lehet, hogy most ennyire "kivagyok éhezve"?
2010. máj. 7. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát igen a koplalás ezzel jár....
2010. máj. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pontosan. kiéheztetted magad, most meg bepótolja a szervezeted a kaját.
2010. máj. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
49%
Vagy simán koplalsz, vagy elfogsz e miatt csúnyán hízni énis így voltam 40 kg voltam mostmeg 49, csakhoyg én beteg voltam
2010. máj. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

úristeeeeeeeeeen 49 kg?????????? jézus, de kövér vagy....


most komolyan? 49 kg-osan kövérnek érzed magad???????????

2010. máj. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Egyébként nem direkt "koplaltam" ha már így fogalmaztatok, hanem így esett jól, csak most meg szar.. :D
2010. máj. 7. 15:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez velem is megesett már párszor. Túrázás -> a sok mozgástól nem bírok enni, csak keveset -> hazajövünk -> napokig folyamatosan éhes vagyok.
2019. máj. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!