Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az élesztőevés mennyire hízlal?

Az élesztőevés mennyire hízlal?

Figyelt kérdés
Ki akarom próbálni, h mennyire van hatással a hajamra..(növés) sokan mondták h próbáljam ki, csak félek h megghízhatok tőle?:S
2010. máj. 7. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
magától az élesztőtől nem biztos, de közveetve lehet, mert sok benne a b-vitamin, és ezért étvágynövelő hatása lehet
2010. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
...Azonban ha bármely B-vitamint kiegészítünk C-vitaminnal,elveszti étvágyfokozó hatását.
2010. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem ha sikerül lenyelned az élesztőt, még az étvágyad is elmegy :)

legalábbis mikor én a pattanásaim miatt ettem, ezt tapasztaltam

2010. máj. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 maundrel ***** válasza:
szerintem mindenkire más hatással van. én ma kezdem el sörélesztő tablettát szedni(én az arcom miatt), de nem tapasztaltam hogy "zabálhatnék" vagyok :)Mondjuk én mellette szedek C-Vitamint :)
2010. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megtudod enni, nagyon hasznos, nem hizlal, de erősíti a hajad, körmöd, tisztítja a bőröd,de egy kocka élesztőt egy hétre oszd el, annál többet nem ajánlatos fogyasztani.
2010. máj. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!