Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát tudtok nekem...

Milyen diétát tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos világ életemben túlsúlyos voltam, és körülbelül 9 éves koromról le szeretnék fogyni, viszont eddig semmi sem használt. Kalóriát számoltam, futni jártam, edzéstervet csináltam, de mivel nem volt egyiknek sem látszatja ezért pár hónap után abbahagytam, és még tanácstalanabb, és elkeseredett voltam emiatt. Próbáltam különböző kapszulákat, italokat stb-ket is de azok sem hatottak. Sajnos így 20 felé közeledve egyre kevesebb időm van a tanulás miatt, így sportolni sem tudok rendszeresen, és nagyon nehéz egy rendszert betartanom. Már nem tudom mihez kezdjek, és nyáron lesz egy esküvő is amin nem akarok úgy kinézni mint most, de egyre elkeseredettebb vagyok mert nem tudok mihez kezdeni.

Kérlek titeket írjatok valami tuti módszert, amivel tartósan le tudok fogyni illetve ami nektek is bevált!

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. febr. 5. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szeretnék fogyni ha szeretnél irogatni írj privit!
2017. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a probléma ott kazdődik, hogy pár hónap után abbahagytad

Nekem 1,5 évembe került a 30kg plusszom.

2017. febr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!