Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok olyan orvost ajánlani,...

Tudtok olyan orvost ajánlani, aki testképzavarral (is) foglalkozik?

Figyelt kérdés

Korábban feltettem pár kérdést itt az oldalon fogyókúráról és egyebekről és mindannyiszor le lettem hurrogva, hogy testkézavaros vagyok, meg egészségtelen dolgokat művelek. Képtelen voltam elhinni és komolyan venni, de már a barátaim és a családom szerint is túl vékony vagyok és túlságosan rágörcsölök a testsúlyomra és a fogyókúrámra.

Megpróbáltam abbahagyni a fogyást, de nem tudom. Egyik pillanatban be akarom fejezni a másikban pedig kövérnek érzem magam.

Segítséget szeretnék, de félek, hogy felhizlalnak, vagy gyógyszerekkel akarnak agyontömni. Hiszem, hogy képes vagyok "meggyógyulni" egy kis segítséggel, de lehetőleg olyan orvost szeretnék, aki nem dug rögtön kórházba.



2016. ápr. 24. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Túry Ferenc
2016. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Utánanéztem, de sajnos úgy nézz ki, hogy nagyon nehéz bejutni hozzá.
2016. ápr. 24. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a női agy orvos nélkül nem érti meg, hogy egyél?
2016. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem olyan egyszerű, mint hiszed.:)
2016. ápr. 24. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Az evés másnéven táplálkozás elsődleges célja a test táplálása,ezért ez a neve... Persze az emberek le se szokták sz@rni,hogy mit esznek meg, a lényeg, hogy finom legyen. A "nagy titok" abban rejlik, hogy úgy adod meg a testednek, azt ami szükséges hogy közben nem hízol el. A tartós vékonyság ugyanúgy egészségügyi kockázattal jár, mint az elhízás. Egy beteg ember meg nem igazán szokott jól kinézni...
2016. ápr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj privátba,én járok orvoshoz.:)
2016. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!