Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A bécsi diétárol van szó!...

A bécsi diétárol van szó! Többi lent és sürgős?!

Figyelt kérdés
És ez a bécsi diéta fogytam is vele 5kilot és elszeretném már holnap megin kezdeni ,és hogy megcsináljám vagy ne ??mert anyukám azt mondja ne csináljam pedig én meg akarom csinalni ???

2017. febr. 5. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az meg mi???
2017. febr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy 2 hetes diéta amivel fogytam 5 kilot megin meg szeretném csinalni és nem tudom hogy megcsinaljam vagy ne mert anyukám monta ne csinaljam meg
2017. febr. 5. 23:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass jóanyádra és ne csinálj hülyeséget!
2017. febr. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 hét alatt akkor se fogynál 5kg zsírt, ha éheznél. Ha minden nap intenzíven mozognál 3-4 órát, akkor sikerülhetne. Az "eredmény" persze nem lenne tartós.
2017. febr. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A becsi dieta szepn fogalmazva is egy jo nagy butasag. Mindenfele hülye szabalyok vannak benne, aminek semmi ertelmük ( pl. ne cserelke ki a kavet teara, meg a cukrot a kavetol külön kell fogyasztani, stb). Igazabol ket het koplalas, ami utan ha abbahagyod meg többet hizol vissza.
2017. febr. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyukádnak igaza van, inkább a nyelvtant gyakorold.
2017. febr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!