Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne hasról leadni,...

Hogyan lehetne hasról leadni, fogyni?

Figyelt kérdés
Sajnos, én hasra hízom. Hiába voltam vékony, a hasam akkor is nagy volt. Olyanhoz tudnám hasonlítani, mintha 3-4 hónapos terhes lennék. Már elkezdtem diétázni, a mérleg elindult lefele, de sajnos, az alakom nem változott jelentősen. Továbbra is gömbölyded hasam van, ami egyre jobban bánt... Már a hasizomgyakorlatoktól is tartok, nehogy a hasizom megerősödjön, és jobban kinyimja a hasamat, mint eddig. Lapos hasat szeretnék. Van valakinek bármi ötlete hogyan kehetne ezt elérni? Hogyan lehetne rásegíteni a has fogyására?
2017. febr. 8. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudsz rásegíteni. Fogyj, aztán előbb-utóbb megy majd a hasadról is. Érdemes mérőszalaggal követni a változást, mert a látvány csalóka lehet.
2017. febr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem puffadsz?Nem lehet,hogy ételintoleranciád van és ezért olyan nagy a hasad?

Hasizom erősítő gyakorlatokat a te esetedben még inkább javasolt végezni,hogy megerősödjön.

2017. febr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak hasról nem lehet fogyni. Ha fogysz, akkor mindenhonnan, egyenletesen fogsz. A zsír kisebb sűrűségű, mint az izom, tehát az izom kevesebb helyet foglal, így az biztosan nem fogja kinyomni a hasad. Ezen kívül azok szoktak hasra hízni, akik egészségtelenül étkeznek, sok cukrosat és gyorsan felszívódó szénhidrátot esznek, ezeket érdemes csökkentened. Külön a has fogyására sehogy sem lehet rásegíteni, csak a teljes testen. A hasizom gyakorlat eredménye akkor fog látszódni, ha a hasad eltűnik, amihez pedig sok kardió edzés szükséges
2017. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!