Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ennyit eszek 1 nap az...

Ha ennyit eszek 1 nap az soknak számít? Mit tegyek, hogy fogyjak?

Figyelt kérdés
Általában keveset vagyok otthon és emiatt szendvicsen élek kb. olyan napi 5-öt szoktam megenni és nagyon semmi mást csak inni kb. 1 héten 1-2x eszek valami főtt kaját.Egyébként fogyni szeretnék egy 4-5 kg-t. Mást enni nagyon nem tudok esetleg csökkentsek a mennyiségen? Csak mert a zsemlében viszont sok a szénhidrát...
2010. máj. 7. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

mi lenne, ha napi 3x ennél szendvicset 2x mer valami gyümit v zöldséget?

Zöldséges csak van a közelben.

Egyébként azt mondják a "nagyok" hogy délelőtt kell a szénhidrátokat, délután a gyümi, zöldségféléket.

Próbálj valami változatosságot vinni a szervezetedbe, mert így egy idő után vitaminfélék fognak hiányozni, ami hosszútávon káros lehet.


Én sem vagyok olyan húde sokat otthon, de ha eszek én inkább salit, húst, meg gyümölcsöt eszek. Illetve rengeteget iszom.

2010. máj. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a zsömlét cseréld le barna kiflire/zsömlére, ebből a kevesebb is több, kevésbé hízlal és jobban is laksz tőle, és még rostokat is viszel be a szervezetedbe, egyél zöldséget és gyümölcsöt.
2010. máj. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!