Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott valaki úgy tartósan...

Fogyott valaki úgy tartósan hogy nem reggelizett?

Figyelt kérdés
Azt már tapasztaltam és másoktól is hallottam hogy lehet fogyni ha kihagyja az ember a reggelit, de azt nem tudom hogy tartósan-e.Egy idő után ugyanis visszaálltam a reggelire:(
2010. máj. 7. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5 éve nem reggelizek, 96 kilós, 18 éves fiúgyermek vagyok. Nem lehet fogyni a reggeli kihagyásától, viszont ha megszoktad a reggelit akkor ha kihagyod, fáradt/fáradékony lehetsz tőle...
2010. máj. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én pont hogy úgy fogytam le hogy rendszert vittem az étkezésbe és elkezdtem reggelit is enni. napi 5-6 kis adag.
2010. máj. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Ha nem reggelizek, akkor az ebédnél zabálok :-(( Inkább a vacsit szokás kihagyni, nem?! Azt mondják, a reggeli legyen a legbőségesebb, hogy azt még le tudd mozogni.
2010. máj. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én kb. húsz évig nem reggeliztem soha. Egyáltalán, semmit! Egy pohár teával voltam el délig.


Aztán gyerekem született, és itthon voltam vele, átszoktam a bőséges reggelikre (a gyerekkel együtt), viszont a vacsorát elhagytam.


Én így fogytam le egy év alatt 11 kg-ot. (szülés után,tehát a babát és a terhességi súlyt nem számoltam bele).

2010. máj. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A reggelit NEM SZABAD kihagyni.
2010. máj. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Fogyni nem fogsz, de nagyon szarul leszel egész nap. én 50 kg vagyok és 175 centi magas , 1 éve rendszeresen kiadósat reggelizek hogy elkerüljem a délelőtti rosszullétet de nem híztam azóta kb semmit.(mai reggeli bacon volt , jól indult vele a nap ;)
2010. máj. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Soha nem szabad kihagyni a reggelit, akár fogyózól, akár nem. Mikor reggel nem eszel semmit, a szervezetedben felborul az egyensúly, és úgymond előveszi a vésztartalékot, amit eddig elraktározott. Így olyan mintha híznál.
2010. máj. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amíg középsuliba és fősulira jártam sosem reggeliztem (csak hétvégén),sőt, olyan is volt, hogy fél egykor már nem tudtam, hogy miért szédülök. Elfelejtettem enni. De aztán átálltam a reggelire és elhagytam a vacsorát. Sokkal jobb a napom, nem eszek annyit, s nem is vagyok éhes, ha rendesen eszek.


Az én jelmondatom egy népi bölcsesség:


"Reggelizz mint egy király, ebédelj mint egy polgár és vacsorázz úgy,mint egy koldus."


Fogyni nem biztos, hogy lehet vele, de többször keveset eszel, akkor az egészséges és a szervezeted biztos észre veszi a pozitívumot.

2010. máj. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én soha nem szoktam reggelizni és nem fogytam
2010. máj. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Inkább ettől hízni lehet. Ha ki akarsz hagyni, akkor a vacsorát hagyd ki!
2010. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!