Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi erre a megoldás? Bővebben lent

Mi erre a megoldás? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 55 kilós 167 cm magas lány vagyok és azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek milyen gyakorlatokat csináljak, hogy a hasam formásodjon? Én sokat fogyokúráztam, aztán most már próbálok amennyire csak lehet egészségesen élni. Mindenki mondja hogy most már tényleg nem vagyok kövér, de én mégsem vagyok hasam alakjával megelégedve. Nem tudok edzőterembe járni, otthon szoktam tornázni(futás,hasizom s mikor jó idő van biciklizek), de mégis mit tegyek? Köszi a válaszokat! :-)
2017. febr. 10. 06:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt kereshetsz magadnak olyan gyakorlatsorokat, amik megfelelnek neked, és otthon, akár minden eszköz nélkül is tudod csinálni:


[link]

2017. febr. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Péntek Enikőt ajánlom figyelmedbe! :)
2017. febr. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!