Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olcsó megoldás éhség ellen...

Olcsó megoldás éhség ellen ami telít, viszont nem hizlal?

Figyelt kérdés
Szerintem hosszabb távon ha megtalálnám ezt a dolgot nem kellene semmiféle diéta fogyasztó dolgok csak ne érezném ezt a vad éhséget :/ oké hogy figyeljek oda mennyit és mit ,de ha van valakinek tuti tippje akár házilag készített kotyvalék akár mit meghallgatok ,nagyon elszántam magam 89 kg 172 cm vagyok ,,,mondjuk szerencsés alkatom van mindenki 75 kg körül saccol de én érzem magamon a lábaim a mozgás nem jó így !!
2017. jan. 10. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Több ilyen is van.

Az egyik a víz. Ha épp csak úgy ennél valamit... Akkor sok esetben inkább szomjas vagy. Esetleg tea édesítővel, az is kalóriamentesnek számít.

A másik a zöldség. Egy szál répa, egy kis tányér savanyú káposzta, stb. Nem drága, sokáig eláll, rostban gazdag, tehát eltelít hosszú időre. Viszont az emésztésére kb. annyi energiát használsz el, mint amit nyertél belőle. Egy jó kis zöldségleves is mehet, fő a változatosság.

Harmadik: főtt tojás. Farkaséhség esetén ideális, szénhidrát nincs benne, 60 kcal (mérettől függ), és órákig nem leszel éhes.

És ha mindenképp kell valami csodaszer, akkor korpatabletta. Nem olyan drága, sok helyen lehet kapni. Összerágsz pár darabot, kis vízzel leöblíted, a gyomorban megduzzad, és nem érzed magad éhesnek egy darabig. Evés előtt is bevethető, és akkor kevesebb kajával is jól tudsz lakni.

Ráadásul zsírszegény diétánál pótolja a rostokat, nem lesz szorulásod, ami megint nem hátrány.

2017. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vííííz. "Na, ugye! Mondom én, hogy nem éhes vagy, hanem szomjas!" Ha ismered a viccet. Szilárdból zöldbab, káposzta.
2017. jan. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Hat ha 75nek daccolnak akkor szerintem hazudnak... De mind1. Nekem a repa ami ilyen kaja megpucolva nyersen...
2017. jan. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem beváltak nagyon a zöldségek. Most pl. ilyesmit ettem: koktélparadicsom, rukkola, vagy bármilyen salátakeverék, kis mozzarella és csirkemellsonka belevágva. Nem nagy adag, de én teljesen jól lakom tőle.
2017. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha állandóan farkaséhes vagy, akkor


a, tényleg szomjas vagy csak az agyad így fordítja le

b, nem jó az étrended, gyakrabban kéne kis adagokat enned vagy hiányzik valamilyen tápanyag - leginkább a fehérje.

2017. jan. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De irigylem azokat, akik répával jól laknak, vagy bármilyen zöldséggel. Én ugyan nem akarok fogyni, inkább hízni szereték, de folyamatosna éhes vagyok. Ha eszek pár répát, akkor az kitart mondjuk 10 percig, mint egy adag tészta. Ha húst eszem az tart pár óráig, aztán megint éhes vagyok
2017. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a korpa tabletát köszönöm :)
2017. jan. 10. 17:56
 8/10 A kérdező kommentje:
nem daccolnak hanem saccolnak :D Ha okoskodsz akkor normálisan :) :D Amúgy ja lehet kegyes hazugság de akkor sokan hazudnak :)
2017. jan. 10. 18:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Megtanulod, mi az a glikémiás index és glikémiás terhelés...

Megtanulod mindkettőt alacsonyan tartani és kész.

2017. jan. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy hazudnak.

Én is több kiló vagyok mint aminek gondolnak és ez mindig is így volt.

Jelenleg 167 cm vagyok 64 kg és mindig azt hallom,hogy max 60 lehetsz de inkább még annyi se.(mióta az eszemet tudom sportolok) mikor felszaladt rám egy tizes akkor sem akarták elhinni,hogy 75 vagyok....úgyhogy van ilyen.


Szóval olcsó megoldás éhség ellen valóban a víz :)

Nyilván azzal nem fogsz jól lakni de kis időre eltelít.

Én azt javaslom,hogy próbáld meg valahogy átvariálni az étkezésed,én pl napi minimum 5 alkalommal eszem így időm sincs eljutni a farkas éhségig.

Szerintem ez a legjobb megoldás.

2017. jan. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!