Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ellipszis tréner hasznos a...

Ellipszis tréner hasznos a vastag lábamnak? Le tudok adni így néhány kilót?

Figyelt kérdés

160 magas vagyok, és 50 kg. Tudom, hogy a magasságomhoz ez a normális, de mégis a lábaimat egy kicsit vastagabbnak érzem a kelleténél. Alkatilag ilyen vagyok, a családban ez elég jellemző, de ahogy megfogom, érzek rajta azért elég sok zsírt, nem csak izmot.

Ellipszis trénert használok, legmagasabb fokozaton, általában naponta 45 percet. Mellette persze normálisan eszem, naponta háromszor salátákat, halat, csirkét, néha müzlit. Csak vizet iszom, csoki, tea, csipszek kizárva.

Használhat ez valamit? Lehet vékonyabb tőle a lábam és eltűnik a narancsbőr is róla? Vagy maradok ugyanekkora és fölöslegesen kínzom magam?


2010. máj. 8. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem akkor lett vékonyabb a lábam, amikor abbahagytam a bringázást és minden sportot, aztán fél év múlva már kevesebb izomom volt, és a lábam is vékonyabb lett :)
2010. máj. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát vékonyabb szerintem nem lesz a lábad, de fogynod kellene tőle. Narancsbőrre jó lehet, de igazán a táplálkozásod és a folyadékbevitel hat rá.
2010. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!