Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék. ötletek?

Fogyni szeretnék. ötletek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és 60-65 kiló. nem tudom hogy foggyak le.nem tudok kondiba járni.tudtok segíteni?
2010. máj. 8. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell kondiba járni,elég az is ha kevesebbet eszel.
2010. máj. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyél kevesebbet, és biciklizz sokat, nyáron azt is lehet :)

Vagy rakj be jó zenéket, aztán egy óra ugrálós tánci-tánci otthon mikor senki se lát. Az is fogyaszt :)

2010. máj. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ugyanmár.. Ha tornázni szeretnél akkor ne kifogásokat keress hanme indulj futni.. A legjobb zsírégető sport.. INDULJ Jó kocogást! :)
2010. máj. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ja és te csak magadon segíthetsz!
2010. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos meg kell tanulni táplálkozni... Az a tanács, hogy "egyél kevesebbet" butaság. Ha valaki naponta kétszer tele zabálja magát reggel és este, csupa cukros zsíros dologgal, akkor annak a fele még ugyanolyan sz@r kaja lesz. Helyesen tudni táplálkozni is egy tanulási folyamat. Ha tudod mennyi fehérjére, szénhidrátra és zsírra van szüksége a szervezetednek, és tisztában vagy ezek jó minőségű forrásaival, aztán be is tartod az étrendedet, akkor le fogsz fogyni, mert nem lesz a szervezetednek szüksége a felhalmozott feleslegre. De sajnos ehhez olvasgatni kell... anyagcsere sebesség, fehérjék, szénhidrátok, zsírok, egyszerű és összetett szénhidrátok, telített, telítettlen, és többszörösen telítettlen zsírsavak, vízháztartás, zsírraktárak, aerob mozgás, anaerob mozgás, mi kell az izmoknak, mi az a glikogén, mi a glikémiás index... Ezekkel tisztában kell lenni, különben egy életen át csak vaktában fogsz lövöldözni, és költöd a pénzed minden idiótaságra amit majd ajánl neked a többi tudatlan.


Ha ezt a fogyókúra rovatot hozzáértőként olvassa az ember, akkor iszonyat, hogy miket lát... Szinte senkinek fogalma sincs semmiről, mintha egy autószerelő egy autós rovatban olyanokat olvasna, hogy "tankolj vizet! Nem kell a kocsiba olaj, jó a napraforgó olaj is! Ha lemosod akkor kevesebbet fogyaszt! Ha kettévágod is menni fog! Ha nem megy a klíma törd ki az ablakot!" És akkor még enyhén fogalmaztam... brutális milyen ordító borzalmakat olvasni itt... és sok ember a legjobb szándékkal beszél akkora marhaságokat, amin nem tudom, hogy sírjak-e, vagy nevessek. :)


Edző

2010. máj. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. máj. 9. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!