Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki fogyott a zsírdús, magyaros...

Molnárné Cseh Judit kérdése:

Ki fogyott a zsírdús, magyaros ételek mellett a Regenor ital használatával, mellőzve a tejterméket, cukrot, alkoholt édes gyümölcsöket?

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Rákerestem erre az italra. Na szóval. Lagzi lajcsi reklámozza...pompás...4-12 hónapig tart egy ilyen kúra..és elő van írva ,hogy a cukros dolgokat kerülni kell ez idő alatt...hadd gondolkozzak..jaa hogy ez egy alap diéta..nem kell hozzá semmilyen jól marketingelt regenor ital..bár nem mondom ez a megközelítés ,hogy a elhízás a rossz emésztőrendszer miatt van ez új.. ezzel tény hogy sok embert át lehet verni ,mert ilyen butasággal még én se találkoztam
2017. febr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

előző vagyok


"kiderült ,hogy szalonnát reggelizik,de a szénhidrátokat ,és tejtermékeket mellőzte étrendjéből"


szóval egy sima ch csökkentett vagy ketogén diétáról van szó. Csak körítésnek benyomták ezt a emésztőrendszeri dolgot,amit ez a ital helyrehoz. A sok kitétellel amit előír csak egy egyszerű diétát csináltat veled, amit az ital nélkül is megtudsz csinálni. nem az itallal fogysz le ,ha lefogysz..semmi köze nem lesz hozzá..csak pénzkidobás..

2017. febr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
3 hónap altt 7kgot
2017. febr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Azért nem csak az ajánlott diéta számít, a készítményben vannak illóolajok, amiknek jó hatásuk van az emésztésre, ezáltal az immunrendszert és a fogyást is kedvezően befolyásolhatják. Igaz, ezeket külön is be lehet szerezni, olcsóbban, a C-vitamint (L-aszkorbinsav) is.
2017. febr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Időről időre előkerül ez a kotyvalék...
2017. febr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lagzi Lajcsi a reklámalany?

Szóval akkor nem is a börtönkoszt miatt fogyott annyit? Hanem regenort osztogatnak a smasszerek?

2017. febr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én használtam a reg-enort 4 hónapig. Utána már undorom lett a kolbásztól, szalonnától, disznósajttól, stb.


Hiányzott, hogy nem ehetek gyümölcsöt, csak az előírt 3 félét. Nem lehet semmiféle édességet cukor nélkül enni, sőt tejterméket sem fogyaszthattam. Viszont nagyon gyors és látványos fogyásom volt, amiből 2 hónap alatt majdnem az egész visszajött, miután abbahagytam. Ja és nem ettem degeszre magam.

Ez a gyors fogyás átka.


Elismerem, hogy sok embernek beválik hosszútávon, de véleményem szerint nagyon egyoldalú a táplálkozása.


Ráadásul hallottam, hogy már nem olyan az összetétele a reg-enornak, mint tavaly volt.


Tapasztalatból írom, hogy nem ezzel a termékkel fogynak, hanem azzal, hogy nem esznek cukrot, tejterméket, kenyeret, stb.

Akkor is le fogsz fogyni, ha nem iszod mellé a reg-enort.


Én sosem akartam ebből pénzt keresni, de már furcsa volt az erőszakos hozzáállásuk a terjesztőknek.

2017. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aki betartja a hozzá tartozó diétát, de komolyan, Regenor nélkül is fogyni fog.

De hát ha kell a mankó...feltalálónak meg a támogatás.

2017. febr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!