Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra mellett szerintetek...

Fogyókúra mellett szerintetek melyik a legtöbb kalóriát égető testmozgás?

Figyelt kérdés

Futás? Ugrálókötelezés?

Miből mennyit? Esetleg hasznos videókat küldenétek?


2017. febr. 12. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Fitnessblender-rengeteg videójuk van, hasznosak, jól felépítettek, és azt is mutatja, mennyi kcal-t égettél el.

Mellesleg a futás, úszás, lépcsőzéa vagy ugrálás(pl.jumping jack, ugrálókötél) mind rengeteget éget.

Kalóriagurun ki tudod számítani mennyit éget óránként.

2017. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hegyi biciklizés és egyes komoly fizikai munkák remekül állnak.

Normál embernek a futás jön be a képbe, ugyebár. Vagy a biciklizés. Mindkét esetben sokat jelent a hegymenet és a tempó is.

Viszont ha valakinek nem elég jó az erőnléte, vagy lelkileg nem bírja ezeket vagy kifullad vagy bármi, akkor lehet, hogy jobban jár keveset égető, de sokáig végezhető mozgásformákkal. Persze azokhoz több idő kell, de ez nem mindig probléma, nekem pl. így is, úgy is muszáj gyalogolnom a friss levegőn, függetlenül az edzéseimtől. Jó lenne futni, de amíg nem tanulom meg, a gyaloglás is valami. S persze eszembe nem lenne futópadon futni, kell a levegő és a táj.

Ha majd tudok futni, akkor keveset fogok futni és sokat gyalogolni. A napi több óra futás más típusnak való, de tudom irigyelni őket néha.

2017. febr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés.
2017. febr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én eddig csak sétáltam. Az órákig megy.:)

2017. febr. 13. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!