Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni, mit változta...

Szeretnék fogyni, mit változtassak?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és nem vagyok megelégedve az alakommal. 170 cm és 52 kg vagyok. Amit egy átlagos nap eszek: -banán+kenyér sajjtal zöldséggel és felvágottal+egy fél pohár tej

-egy zsömle szintén felvágottal és sajttal

-menzán ebédelek(általába csak a felét eszem meg)

-banán+egy csík csoki(tudom ezt nem kéne)

-szalámis kenyér+tej+megint egy csík csoki

az a baj, hogy tél van és nem tudok kimenni bringázni, mostanában elég sokat stresszelek és egyre jobban nem tetszek magamnak.Mit kéne változtatnom? Tanácsok, tippek?



2017. febr. 14. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te sovány vagy ne fogyj de ha változtani akrsz akor minél többet mozogj és ne egyél szénhidrátot cukrot üdítőt csokit.
2017. febr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

A napi 2 banán közül az egyik maradhat, a másik helyett egyél valami mást (narancs, mandarinok, alma stb.).

A napi 2 csík csoki SOK, de nem a kilóid miatt, hanem az egészséged miatt.


Nem kell fogynod, SOVÁNY vagy.

2017. febr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Na neeeeee....!


Te inkább gizda vagy! Azon kell változtatni, hogy hízz!


"-banán+egy csík csoki(tudom ezt nem kéne) "


Nem, az anyád valagát nem! Ezt hol hallottad?!


"az a baj, hogy tél van és nem tudok kimenni bringázni,"


JAJ, DE KÁR!

Pff.... :)))

2017. febr. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a menzás fél ebéden kívül szinte csak szénhidrátokon élsz. Ha pl. a menzán kapott pár falat húsnak is csak a felét eszed meg, akkor nagyon fehérjehiányos lehet az étrended. Zöldségből is kérdéses, mennyit eszel. Rossz táplálkozás -> rossz közérzet.

Fogynod biztosan nem kell, kezdj el valami tornát, ha jobban akarsz kinézni.

2017. febr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!