Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás ételszállítókkal?...

Fogyás ételszállítókkal? Honnan lehet rendelni? Gyakorlati kérdés - hogyan lehet fogyózni elfoglaltan?

Figyelt kérdés

Megvallom őszintén, nem vagyok egy kiemelkedő szakács és amúgy se osztom be jól az időmet. A napjaim igen hektikusak és tele vannak, általában reggel 7-8kor kiteszem a lábam otthonról és este 8-9kor érek haza, ha épp úgy hozza később is, úgyhogy nem igazán van esélyem otthon főzni. Irodában dolgozok, az is megerötető volt, hogy rendszeres edzéseket beillesszek az életembe de nem látom igazán az eredményét. Úgy gondolom többé-kevésbé okésen étkezem, a kalóriákra és a CHra figyelek, de azt nem feltétlenül mondanám, hogy egészségesen...


Vegetáriánus vagyok és keresek olyan ételszállítót, ami nem hízlal disznóvá, ehető és megfizethető. Kihívás tudom, de irodai dogozók egyesüljünk - ki hogy fogy?



2017. febr. 16. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Béres Alexandra menü.

[link]

2017. febr. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vega szállító jelenleg egy van: vegafutar.hu

Itt van vega választék, a többinél (Béres A., Norbi és a normál szállítók diétás menüje 99%-van húsos).

Van "kilófaló" sor, de nyilván, ha a normálból keveset (kisadagot) eszel, az sem olyan sok kalória. Esetleg a nagyot felezed ebéd-vacsira.

De sajnos azt tudni kell, hogy a vega kajában sok a szénhidrát, és ha sok a szénhidrát, baromi nehéz fogyni.

És ezzel a kajával nekem van még egy bajom: számomra túl füszeres, de ez ízlés kérdése. (Én nem vagyok vega, csak változatosságnak szoktam enni.)

2017. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!