Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bulimiások, anorexiások,...

Bulimiások, anorexiások, illetve akik ED-sek, adnátok pár infót légyszi? Felnőtteket kérdeznék főleg, de fiatalabbak is írhatnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Akik anorexiásak, bulimiásak illetve étkezési zavarosak és hánytatják magukat (nem feltétlen minden nap, akár alkalmanként, akár heti egyszer, akár havonta)

Szükségem lenne egy-két információra egy felméréshez! (anonim)


Az életkorotok érdekelne, illetve hogy mit dolgoztok?

Milyen gyakran hánytatjátok magatokat?

Mennyi pénzt költötök kajára? (amivel purgáltok) Illetve mennyi ideig tart nektek?

Az életkorotok fontos lenne, illetve a fizetéseteket nem kérdezem, de a munkátok megnevezése nagyon fontos lenne!


Illetve ha fiatalabbak vagytok: a családotokkal laktok?

Lénapot szoktatok tartani, vagyis folyadéknapot?

Alkoholt fogyasztotok? Ha igen, milyen rendszerességgel?

Hogyan ügyeltek magatokra (pl. kiöblítitek a szátokat)


Igazából az anyagi vonzata érdekelne a dolognak, meg a gyakorisága, illetve az egészségügyi kérdések.

Illetve lehet, hogy furcsa kérdés, de ti szemétből szoktatok kivenni ételt? Vagy maradékot elvinni valahonnan (pláza, vagy munkahely, stb.)


Előre is köszönöm a segítséget!



2017. febr. 17. 23:27
 1/1 anonim ***** válasza:
43%
Nem szedtem ki még szemétből kaját, nem vittem el maradékot, tásraságban sem eszem anyit, de ha nem látnak, akkor jön azaba és a hányás.. Igyekszem olcsóbbbakat venni, mert már hitem sincs ez ellen harcolni, hogy le lehetne győzni... Nem tudom mennyit költök, nem merem kiszámolni... Élek, mint bárki más 1-2kgval an normális súly alatt, de nem sokkal és próbálok boldog lenni.. Hisz 7 éve már, hogy nems szabadultam ki..
2017. febr. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!