Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hét alatt mit tehetnék?

1 hét alatt mit tehetnék?

Figyelt kérdés
péntek-szombatra csúcsformában kéne lennem, egy fontos esemény miatt. Azt szeretném ha segítenétek, hogy addig mennyit egyek ( egészséges étel, nem fogyózom ) illetve mozogjak esetleg mit csináljak hogy szép legyen a bőröm / hajam /körmöm? mindenféle tippet szívesen várnék a krémektől az étkezésig meg a mozgásig. Köszönöm :)
2010. máj. 8. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

www.edzesmester.com

itt regisztrálj!

amúgy 1 hét alatt...hát nehéz lesz...

vannak olyan kezelések,hogy betekernek gézbe,és 1 óráig világítanak infralámpával...az segíthet!!

2010. máj. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
szivasd le a zsirodat dagadék!
2010. máj. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
aztán süss benne krumplit! tök fincsi lesz!
2010. máj. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ha nem fogyózol csak formába szeretnél jönni akkor sok zöldség , gyümi, sok folyadék. kerüld a zsíros nehéz, ételeket. menj ki a friss levegőre futni reggelente, vagy esténként. esetleg tornázz otthon. ha fontos esemény én előtte valamelyik nap elmennék kozmetikushoz, fodrászhoz. esetleg menj szaunázni is párszor az szép puhává teszi a bőrt. nekem legalábbis nagyon használ. vegyél bőrradírt is, azzal is felfrissíted magad. ha nem akarsz körmöshöz menni, akkor vegyél 6 funkciós körömreszelőt, azzal gyönyörű csillógóvá válnak a körmeid. hát most hirtelen ennyi jutott eszembe.
2010. máj. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Én a tisztító kurát ajánlom!

egyél csak lila gyümölcsöket :) Az jól kitisztít és egézszégesebb lesz a külsőd.

2010. máj. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A másodikra meg:


Nem kértünk sértegetést anorexiás barátom!

Az utolsó voltam

2010. máj. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
68%

ha sok a testeden a zsir akk mindenképpen zöld teát ajánlom mivel vizhajtó emellet folpakkba tekerve jól bebugyolálva napi 20 perc futás(DE ELŐTTE EGYÉL VMI SZÉNHIDRÁTOT MERT ELÁJULSZ AZ ELSŐ KANYARNÁL... ha szánsz rá egy kis összeget akk vegyél glutamint mert az helyettesiti vmien szinten aaszénhidrátot

és nemhizlal) ezekmellett jöhet még sok zöltség és fehérje

ajánlatos fehérjeturmicok nekem a scitec 100 iso whey VÍZZEL és a pro nutrition iso whey najon jól bejön és nem oan drálga.. azért kell a fehérjeturmix mivel nemtudsz anni fehérjét megenni mint amennyi kellene és ez zsirmentes és a szkséges zsit lebontja a szervezeted emellet sok testmozgás és az utolsó 2 napban plussz vizhajtó és ajánlatos az utolsó órákban zabot rágcsálni mivel ez teljesen összeaszal..


a bőrod nem lessz szép mivel ki leszel száradva és ha testápolóval kened az hidratál= vizet köt meg.. tehát ajánlanám a sminket! remélem tudtam segiteni.. jah és mégvalami!!!



FONTOS!! EHEZ HASONLÓ DIÉTÁT TESTÉPITÓ ÉLSPORTOLÓK ALKALMAZNAK 1-2 HÉTIG.. A SZERVEZETRE NÉZVE IGEN IS LEHETNEK KÁROS MELLÉKHATÁSAI ILYEN HAMARI TESTSÚLYCSÖKKENÉSNEK ÉS A KISZÁRADÁS VESZÉLYE IS ELÉGGÉ NAGY.. EMELLET A VÉRCUKORSZINTRE IS ODA KELL FIGYELNI!! SZÓVAL HA EZEN DIÁTÁT CSIÁLSZ AKK MINDIG LEGYEN MELLETTED VALAKI AKINÉL VAN EGY ÜVEG SZŐLŐCUKROS VIZ.. ÉS EGY TELEFON H MENTŐT HIVHASSON..

2010. máj. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szió!:)

Pont a napokban olvastam egy krémről ami csodákat tesz a bőrrel 9 perc alatt!:) Csak akkor ajánlom ha pénzes vagy mert nagyon drága ez a termék!Nézd meg ezt a linket itt megtalálod: [link]

Valamint a méregtelenítés is egy jó ötlet!:)

Pussz remélem sikerül!:D

2010. máj. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a normális válaszokat. Tényleg nem fogyókúrázni szeretnék csak az étrend miatt írtam ebbe lehet máshova kellett volna sajnálom. Nem vagyok kövér, normális testalkatom van mégis a fenekem kicsit narancsbőrös ha befeszítem, és a bőröm is pattanásos egy kicsit.


A rosszindulatú embereknek akartam valami rosszat kívánni de már inkább nem akarok.


Szép napot :)

2010. máj. 9. 11:39
 10/12 anonim válasza:

Szia!


Én pont tegnap hallottam egy jó tippet ARCBŐR szépítésre:


Vegyél egy kis vattapamacsot, rakj rá egy kis baba olajat, majd (FINOM ÉTKEZÉSI SÓT) szórj rá, és ezzel dörzsöld be, a már eredetileg megnedvesített arcodat. Utána meleg vízzel mosd meg. Ugye a meleg víz mossa le a zsírt, a baba olajat. Nagyon szép lesz utána a bőröd. Olyan, mint egy arcradír.

2010. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!