Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Yskirde kérdése:

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok, 155 centi és 47 kiló. Az utóbbi hónapban leadtam 6.5 kilót, de még mindig nem vagyok elégedett, sőt változást se nagyon látok. Napi olyan 400-600 kalóriát szoktam bevinni, és heti 6-szor edzek 30-45 percet. Valahogy izmosodnom kellene, hogy látszódjon az eredménye a fogyásnak. Nem tudjátok, hogy tudnám ezt elérni?

2017. febr. 19. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:

4-600 kalóriával nem fogsz izmosodni, mert az koplalás.

Az izmoknak meg kell a tápanyag a fejlődéshez.


A fogyásnak az eredménye látszódik. A mérlegen. Biztos látszódik körméretben is. :)

Ellenben a koplalással izmot is veszít az ember.

2017. febr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a problémám, hogy nem tudom nekem fogynom kellene-e vagy izmosodnom. Egyébként, nem nagyon tudok többet enni, mert akkor már rosszul leszek, régen rengeteget ettem mára viszont összeszűkült a gyomrom annyira, hogy nem megy. De ha kitartok így, és mellé edzek ugyan így mint eddig, akkor elérhetem az álom alakom, vagy marad ugyan ilyen?
2017. febr. 19. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennyivel éhenhalsz, bár előtte bizonyára mindenféle hiánybetegséged lesz, elveszted a kevéske izmod és az esszenciális zsír egy részét is...

Többszörösére kell emelned a kalóriabevitelt, főleg, ha izmosodni akarsz. Hogy ezt hogyan érd el, nem tudom, de hogy muszáj meglépned, ha életben akarsz maradni, ráadásul jól kinézni, az teljesen bizonyos.


A fogyás eredménye a zsírfelesleg csökkenésén látszik.


Hogyan eszel? 4-600 kcal pár falatban is bevihető, de hogy reggeltől estig képtelen vagy többet enni, nos, az nagyon kóros. Ha nem tudsz mit tenni, menj kórházba, de ez így nagyon, nagyon egészségtelen.

De első körben átalakítanám az étrendemet.


A csudába is, még italokkal is bevihetsz egy csomó kalóriát. Ha a víz belefér a gyomrodba, akkor valami kalóriadús ital is.

2017. febr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, biztos tudnék enni, de lelkileg érezném szarul magam, ez egy kicsit bonyolult. De inni tudok ha arról van szó, szóval ha ezen múlik, nem lesz probléma a kalóriabevitel.
2017. febr. 19. 17:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


A legfontosabb az lenne, hogy fokozatosan átállj egy egészséges, de kalóriadúsabb étrendre.

A gyomor tágulni is képes, fog az menni.

Valószínű, hogy az anyagcseréd is lelassult a koplalás miatt.

A mérleget felejtsd el egy időre.


Milyen edzéseid vannak amúgy?

2017. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Videók alapján csinálok ilyen kardió-kickbox gyakorlatokat. Egyébként köszönöm a válaszotokat :)
2017. febr. 19. 17:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Kombinálhatnád erősítő gyakorlatokkal... guggolás, kirörés, fekvőtámasz... heti x nap erősítést végeznék a kardió helyett.
2017. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azok is vannak közte, de ellinkelhetem a videókat, ha az segít.

https://www.youtube.com/watch?v=zd8pDgK-HhQ

https://www.youtube.com/watch?v=432bWWRmiMA

https://www.youtube.com/watch?v=_Zem0_qsDg0

Ilyeneket szoktam csinálni, szerinted ezek mellett is tartsak erősítős napot?

2017. febr. 19. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!