Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le gyorsan és...

Hogy fogyjak le gyorsan és tartósan?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, de szeretnék legalább izmosodni. Csupán magas vagyok. Gyors és tartós diéta és kicsit terhelő tornagyakorlatokat várok. Legjobb ha példa napirendet írnátok. Köszönöm...:)

2017. febr. 3. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Akit keresel azt úgy hívják, hogy személyi edző, es ezt mind megkaphatod tőle. Természetesen mint minden szolgáltatás, pénzbe kerül. Vagy fogod magad, es mint itt legtöbben, hónapokat szansz Google es cikkke olvasásra a témában es képes leszel ezt magadnak összeállítani.
2017. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyors diéta nincs. Ha tartósat akarsz akkor ahhoz idő kell. Ha meg csak izmosodni akarsz akkor ahhoz megfelelő edzésterv kell.

Vagy felkeresel egy személyi edzőt aki személyre szabott edzéstervet ír neked, vagy a googlet használva te magad állítod össze. Én az utóbbit csináltam (ami nagyon jó nekem).

2017. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oks. Köszi.😄
2017. febr. 3. 23:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Lifetilt, a legjobb
2017. febr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi az a Lifetilt?
2017. febr. 6. 17:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Google bszod mire jo?!
2017. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
vegyél fosatót büdös leszel meg minden de legalább megfosat
2017. júl. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!