Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetseges februar 21. -tol...

Lehetseges februar 21. -tol augusztusig 20-25 kg-t fogyni?

Figyelt kérdés
179cm magas 81kg-os 23 éves lány vagyok es augusztusig szeretnek magamon valtoztatni. (utana formaban tartanam magam) Augusztusig lehetseges hogy le tudjak dobni 20-25kg-t? Kemeny edzessel es egeszseges etkezessel? Az edzestervem es az etrendem mar meg van. Hájtól szeretnek megszabadulni es izmosodni es feszesedni. Olyan teren szerencsém van hogy könnyen fejlesztek izmot. Hozza vagyok szokva a mozgashoz es terheleshez. Heti 6 edzes egy nap szunet. Hetfo: HIIT lab es fenek edzes. Elotte 20 perc kardio, vegen hasazas. Kedd: HIIT karedzes(10kg, 15kgkal) +20perc kardio es hasazas a vegen, szerda HIIT has edzes +20perc kardio, csut: pihi, pentek: fenek es lab erosito +20p kardio +hasazas, szombat: HIIT oblique(torzs, hat) edzes+20perc kardio+hasazas, vasarnap: teljes test edzes nehez sullyal(10-20kg) +20p kardio + has edzes. Az osszes edzes a az kardion es a hasazos reszen kivul meg 80perc. Az etkezes terv ezeket tartalmaz: napi 5 kis adagos etkezes(1200-1400kcal kozott), csirkemell pulykamell, joghurt, barna rizs, quinoa, feherje edzes utan, brokkoli, karfiol, uborka, paradicsom, zab, malna, spenot, bogyos gyumolcsok. Minden napra es idore szepen beosztva kaloria ertekkel es feherje ertekkel levezetve.

2017. febr. 20. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Kérlek,ne akarj olyan sokat fogyni.Ehhez a magassághoz ha tökéletesíteni szeretnéd az alakodat akkor pusztán 10 kg-ot kellene leadnod.De egész biztos vagyok benne,hogy így is jól nézhetsz ki.
2017. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én tavaly 3,5 hónap alatt fogytam le 89-ről 69-re,szóval igen lehetséges.
2017. febr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha úgy számoljuk, addig van egy bő 6 hónap. Az havonta kb 4 kiló lenne...

Igen, lehet, de nem ajánlott. heti egy kiló szerintem egy kicsit sok...

Hirtelen ráállni 1200-1400 kcal-ra, egyrészt egészségtelen, másrészt iszonyat kevés. Plusz ha még ennyit edzel. Hát... Inkább ne.

Szerintem a 179 centihez 81 kiló nem vészes. Szerintem ne fogyni akarj, hanem mint említetted, csak simán szálkásíts ;)

De ha mindenáron fogyni akarsz, 1600-1700 kcal alá ne nagyon menj, és 10 kilótól többet ne nagyon akarj fogyni, mert az úgy már se nem lenne szép szerintem, az egészségeshez meg nem áll közel. ;)

2017. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!