Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így nagyon rossz?

Ez így nagyon rossz?

Figyelt kérdés
170cm vagyok és 52 kg (13/L), heti 2x táncolok (hip-hop) és most ki szeretnek próbálni egy "2 hét alatt lapos has kihivast". Most ebben a két hétben nem fogom csinalni, de Amugy heti 3x szoktam itthon edzeni (van egy kifejezetten has izmot erosito gyakorlatsor akit ketszer végzek el illetve van meg egy teljes testre és azt is szinten két sorozatban és ezeket valtogatom). Nyárra így lehet jo alakom? Emellett persze próbálok figyelni a kajára is és próbálok egeszsegesen etkezni (nagyjából megy de persze vannak kivetelek :D). Amugy nem vagyok (szerintem) dagadt mondjuk a has amin van egy kisebb méretű uszogumi (:D) ezért kezdtem el az itthon edzest. Így sikerulhet?
2017. febr. 20. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Bőven a normális alatt van a súlyod. Nagy úszógumid nem hiszem, hogy lehet ilyen testtömeggel és magassággal, maximum a bőrödet találtad meg a hasadon...


Egyél egészségesen és mozogj, ennyi.


Ja és nincs olyan, hogy két hét alatt lapos hasad lesz bármitől.

2017. febr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam hogy nem lesz lapos hasam két hét alatt de Nemtudom csak úgy kipróbálom hogy milyen:) Ja és próbálok minél egészségesebben táplálkozni és persze mozgok is ahogy leirtam:)
2017. febr. 21. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!