Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék fogyni? Elég...

Hogy tudnék fogyni? Elég rossz irányba tartok.

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, 162 cm és 54kg. Dagadt vagyok. A fenekem és a combom is nagy és a hasamon is van egy kis felesleg. Nem érzem jól magam a bőrömben, rövidnadrágot sem merek felvenni. Elég keveset eszek: reggelire gabonapelyhet, a suliban semmit és öt óra után egy kevés ebédet, amit anyu csinált. Lefekvés előtt egy joghurtot. Sokat iszok, de csak vizet. Minden héten 5 órát táncolok. Mégsem fogyok. Már a hánytatáson is gondolkoztam és ha továbbra sem fogyok, akkor muszály lesz.

2016. dec. 30. 23:16
 1/9 anonim válasza:
53%
Én 165 cm és 72 kg vagyok xD Szóval..Hehe
2016. dec. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csinálod rendesen ne csodalkozz, hogy nem fogsz. Egyébként ne csináld már, barátnőm is ilyen magas es ennyi kilo es marha vékony szvl semmi szükséged fogyóra. Ha nem vagy megelégedve magsdal akkor inkabb edz.
2016. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne hulyulj meg bm... Sportolj es jo lesz az alakod a hanytatast meg a tobbi fasagot felejsd el! A sulyod tokeletes
2016. dec. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

nem értem minek írnak ide olyan bálnák mint te kérdező. legjobb lesz, ha késsel vágod magad formára.


amúgy kezdenek idegesíteni az ilyen önértékelési zavaros emberek. vajon tényleg nem látják magukat?

2016. dec. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4. Ez ilyen 12-16 éves kori depi . Általában ebben a korban nincsenek megelégedve magukkal.


Kérdező sovány vagy ha az alakodon akarsz változtatni akkor edz ne koplalj/hánytass. Az edzésnek szinte csak pozitívumai vannak még az utóbbinak csak negatív hiszen ilyen hülyeségek miatt akár életed végéig pszichológushoz meg diatetikushoz kell majd járnod. Most jónak tűnik mert ezzel a módszerrel tényleg le tudsz adni akár 20 kilót is de ha vége az agybajnak akkor ezt akár 2szeresére is vissza hízhatod mert a szervezeted ha sokáig nem kap kaját megszokja és utána majd egy 10 év mulva nem tud vele mit kezdeni. Tessék gyakorold az angolt : [link]

2016. dec. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Magad írod, hogy egy kis felesleged van itt-ott. Nos, nem ezt nevezik dagadtnak.
2016. dec. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem fogysz, szerencsére, mert a súlyod teljesen normális, és a szervezeted ragaszkodik hozzá. Már így is túl keveset eszel, ezt már ne csökkentsd tovább. Oda kellene figyelned, hogy elég fehérjét és zsiradékot fogyassz, és sok vitamindús zöldséget, gyümölcsöt, már csak azért is, mert fejlődésben vagy. Ha megvonod magadtól az alapvető tápanyagokat, előbb-utóbb sok krónikus betegség és hormonzavar lehet a következménye, pszichés problémáid pedig már most is lehetnek (önbizalomhiány, testképzavar stb.). Utóbbiakat is okozhatja vitamin- és tápanyaghiány. Ha ezt a testsúlyt tartanád (ennél több evéssel is lehetséges), és kicsit többet mozognál, a közérzeted is javulna.
2016. dec. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az értelmes válaszokat. Azért a combomból még szeretnék fogyni. Írnátok olyan gyakorlatokat, amik nem terhelik meg nagyon a térdet?
2016. dec. 31. 15:44
 9/9 anonim válasza:

ha nem állsz a lábadon hanem mondjuk fekszel az nem terheli a térdet

pl ilyenek:

https://www.youtube.com/watch?v=nJS_D3coHM8

keress rá erre: thigh workout for bad knees

2016. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!