Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le, ha folyton...

Hogyan fogyjak le, ha folyton éhes vagyok?

Figyelt kérdés
Rohamosan kezdtem hízni, egyelőre még egyáltalán nem vészes. Viszont eddig csontsovány voltam, de mostanában folyton éhes vagyok és sokat eszem és hízok is emiatt. Edzéssel higyan tudnék leadni 3-5 kilót?
2017. febr. 21. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Kezd el kutatni a hízás okát, ez midnenképp segíthet.

A kérdésre válaszolva pedig fontos, hogy egyél reggelit, mert ha kihagyod, anpközben sokkal többet leszel éhes. Az is lehet, hogy legyengült az immunrendszered, beteg is vagy és ilyenkor a szervezet igényli a táplálékot, hogy regenerálódjon.

A reggeli mellett pedig fontos, hogy sokszor egyél keveset,ezzel olyan mintha folyamatosan ennél, a gyomrodnak folyamatosan dolga van, nem leszel éhes.

Ha pedig az éhséget szeretnéd csillapítani, igyál sokat. Vizet, teát stb. Folyamatosan, egész nap, ez is eltelít. Ha éhes vagy, az is lehet, hogy csak szomjas vagy. Igyál meg egy pohár vizet és ha továbbra is éhes vagy, akkor egyél (így kevesebbet is fogsz, hisz a víz foglalja a helyet a gyomrodban)

2017. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!
2017. febr. 21. 18:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Tapasztald ki, mivel laksz jól. Nekem hasonló problémáim szoktak lenni, az egyetlen megoldás, ha egyszer eszem naponta, délután 3-4 körül, extrém kevés szénhidrátot s amúgyis szinte csak a legesleglaktatóbb ételemet. Több mozgással ehetnék többször is, de az étkezéseim méretét nem tudom tovább csökkenteni, így is alig lakom jól a legjobb étrend mellett. De ez én vagyok.


Van, akinek totálisan máshogyan kell csinálnia, természetesen. S van, akinek elég 1-2 szabály, tökmindegy, hogy pl. napi hatszor eszik vagy kétszer.

Célszerű megállapítod, neked személy szerint mi a jó. Sok pici vagy kevés nagy evés, zsír vagy szénhidrát, azon belül gyors vagy lassú, rostos, térfogatos vagy micsoda.

2017. febr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig csontsovány voltál, akkor valószínűleg elfér rajtad pár kiló. Ha éhes vagy, egyél, de lehetőleg tápanyagdús ételeket, ne műkajákat, cukrot, péksütit, olajban sült ételeket. Ha mellette még mozogsz is, akkor formásabb lehetsz, mint korábban voltál.
2017. febr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi!
2017. febr. 22. 10:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Egészséges, tápanyagdús ételeket fogyassz. Érzékelhető, hogy nem mindegy, hogy brokkoliból eszel megy egynap 500 kalóriát, vagy csokiból. Előbbivel valószínű háromszor jól laksz, utóbbi éppen csak a fél fogadra elég, a szervezeted hamarosan ismét tápanyagért fog kiabálni.
2017. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki lakik jól 500 kcal brokkolival, nekem kopogna a szemem utána... A csoki klasszisokkal jobb lenne, bár inkább valami fehérjés cucc.

Sokunk szervezetének prímán lejön, hogy mi hány kalória, csak az enyém a szénhidrátot nem veszi figyelembe, ezért laktat sokkal jobban a csoki.

De valóban más a kettő, ezért kell kísérletezni.

2017. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!