Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zsírégető / narancsbőr elleni...

Zsírégető / narancsbőr elleni krémek közül van, amelyik használ?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akik próbáltak valamilyet. Gondolom, hogy önmagukban semmit nem érnek, de edzés előtt használva sem?
2010. máj. 9. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Minden fogyókúrás átverésnek az az alapja, hogy a jól összerakott diéta és edzésterv önmagában tökéletesen elég, és semmi más nem kell mellé. A semmit nem érő cuccok gyártói, meg mindig azt mondják: "természetesen edzeni és diétázni is kell"

Ha piros zacskót húzol a fejedre néhány hónapra, és mellette edzel és helyesen táplálkozol, akkor fogyni fogsz. Te komolyan elhiszed, hogy a zacskótól van??? Nincsenek fogyasztószerek, nincsenek fogyasztó krémek, és övek... Ha valami önmagában nem fogyaszt, akkor az most mitől fogyasztó szer??? Az edzés önmagában fogyaszt... a helyes táplálkozás önmagában fogyaszt, ha úgy van kitalálva... nem kell melléjük semmilyen csodaszer. Ne dőlj be!


Edző

2010. máj. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld ki az Alfa masszázs gépet. Annál jobb módszer kevés lehet. :)
2010. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
10:42-es vagyok. Mármint úgy gondolom hogy narancsbőrre látványosan hatékony, és helyes táplálkozás melelett minimlisan fogyaszt, és feszesíti a bőrt.
2010. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Így van, ha "alfa masszázsgépet" használsz, akkor nem kell sem egészséges táplálkozás, sem edzés, lefogysz! Csak ne mondd el senkinek! Pfffff... Borzasztó még olvasni is ezeket a butaságokat... azért mert valami, vagy valaki rángatja, gyömöszköli, húzza-vonja a hurkákat a testünkön, semmi nem fog történni! Vajon miért nem használ ilyen ökörségeket egyetlen sportoló sem? Vajon miért van mégis ennyi kövér ember? Imádom, hogy minden ilyen hülyeséget újra és újra el lehet adni az embereknek, csak kell mellé egy tonna marketing duma, nyirokrendszerről, meg nyirokmirigyekről, méreganyagokról, és hasonlókról...

A csodaszerek érdekes módon semmit nem érnek önmagukban... akkor meg mitől is hatásosak? Én is láttam már a tv-ben, ahogy a 120 kilós nő fel volt dobódva, hogy 5 kiló lement róla, meg 7 centi, mert alávetette magát valami csodakezelésnek... csak azt felejtjük el, hogy ez nem zsírból ment le, és nem is fog 60 kilóig lefogyni ezzel a módszerrel soha!!! Soha senkit nem láttunk még aki azt merte volna állítani, hogy egy kövér ember csak az adott kezelés által sovány lesz... Na most akkor mi is van?

2010. máj. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
10.50 vagyok, a 10.44-et még nem olvastam amikor el kezdtem írni a mondandómat... Így már nem annyira felháborító :) A narancsbőrt sokan összekeverik a fogyással... Érdekes módon ha én valakit lefogyasztok helyes táplálkozással és edzéstervvel, akkor mindig eltűnik a narancsbőre is... felpörgetjük az anyagcserét, sok egészséges kaját viszünk be, helyretesszük a vízháztartást, és a bőr szép lesz... így megy ez... :) Ellenben a narancsbőr kezelésnél senki nem fog fogyni, és ha folytatja a sok sz@r evését amit addig is tett, akkor újra narancsbőrös lesz... Mindennek a kajálás és az edzés az alfája és omegája... ez van:)
2010. máj. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos gondoltam, hogy ez lesz a válasz....hmmm, pedig olyan jó lenne. :) Egyébként edzek és próbálok egészségesen enni, csak gondoltam jó lenne felgyorsítani a folyamatot.

2010. máj. 9. 10:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kell lepontozni azt, aki őszintén válaszol...

Én is használtam ilyen krémeket, az olcsóbb DM-es változattól az 5-6 ezres krémekig és egy valami használt: az, hogy reggel és este alaposan átmasszíroztam azt a területet, tehát bármilyen más testápoló megtette volna a hatását, ugyanis a masszázson volt a lényeg és jó egy hónap után látszott némi eredmény. Természetesen mindezek mellett én is heti 3x 1 órában aerobikoztam és odafigyeltem arra, mit eszek.

2010. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Igen lepontoznak mindig, ezért is vagyok 68%-on :) Pedig mindig csak az igazat írom, és sokkal több okosság van az én hozzászólásaimban, mint amikor a hozzá nem értő kövérek egymást vakítják a különféle degenerált fogyókúrákkal... Az emberek valahogy úgy működnek, hogy nem szeretik azt, aki az arcukba vágja, hogy lusták, és nincs a problémájukra csodaszer... Nekem ez a szakmám, aki hozzám jön és van egy kis akaratereje, az eddig mindig lefogyott, és még erősebb, egészségesebb, energikusabb is lett... Nekem ez elég elismerés, ezek a lepontozások nem érdekelnek. És még mindig úgy vagyok vele, hogy ha 100-ból akár egy ember is megérti itt amit mondok, akkor már megérte.
2010. máj. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én minden válaszadónak zöld kezecskét adtam, függetlenül attól, hogy mit írt, így köszönve meg, hogy válaszolt.

Engem is szoktak lepontozni, amikor nem az ő véleményükön vagyok, és azt még meg is merem mondani, de nem kell foglalkozni vele.

2010. máj. 9. 12:19
 10/11 anonim ***** válasza:
No, hát itt egy tapasztalat: Thermo Body gel. Nekem nagyon bevált, fóliatekercseléssel, diétával, sporttal.
2010. máj. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!