Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ilyen...

Mit csináljak hogy ilyen alakom legyen?

Figyelt kérdés

155 cm vagyok és 55 kg. Szeretném hogy lapos hasam legyen (ott van egy kis felesleg) és a fenekem is legyen kerekebb és feszesebb.

Az a kérdésem hogy mit mozogjak/esetleg diétázzak ahhoz hogy ezt elérjem? Sajnos nem járok rendszeresen sportolni, hétköznapokon nincs rá időm. Tesi órákon ott vagyok és szombatonként egy órát úszok.

Esetleg felüléseket vagy guggolásokat ha csinálok az használ? Sajnos egyáltalán nem értek ehhez ezért kérem a segítségeteket.

16/L


2017. febr. 27. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél konditerembe bérleted. Ott szívesen segítenek neked.
2017. febr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 longlife válasza:
Hasazás, kerékpározás.
2017. febr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasra haspres,labfelhuzas,planking,popsira guggolas,labsullyal negykezlab pozicioban gyakorlatok (oldalra emeles,keresztbehuzas) rengeteg video van youtubeon hiszen ma mar a seggrol szol minden lopez minaj meg kardishian reven...mivel gondolom te nem oriasit zsirosat vagy implantatumot akarsz hanem szeo feszes kereket ezert nagyon megfontolt dietat kell tartani nem fogyokurat,nyugodtan egyel jofajta szenhudratokat...legjobb feneket szerintem a lovaglas csinal vagy a profitanc amiket azert evekig uznek az is igaz...sulyzo nelkul ritka a szep fenek ha valaki nem profi sportolo az allaga jobb lesz de kiemelkedoen jo az a genetika is...sajattestsulyos gyakorlattal ne varj gyors fejlodest kezdetben meginduk aztan alabb hagy hiszen nem lesz megterhelo,a sulyzot folyton emeled a konditeremben
2017. febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!