Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legyen lapos hasam és...

Hogyan legyen lapos hasam és formásabb alakom 1-2 hónap alatt?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 176 cm és 75 kg. Nagyon szeretnék nyárra formásabb alakot, már tavaly is akartam de nem jött össze. Igazából nem vagyok kövér, sosem voltam nádszál alakú, illetve az alakom sem eredetileg olyan, hogy teljesen karcsú legyek, de az utóbbi időben elegem lett ebből, hogy ilyen vagyok. A hasamon van felesleg, ellenben a mellem és a fenekem kicsi (ja és van egy kis tokám is). Tényleg szeretnék fogyni is, legalább 63-65 kg-ra. Csak hát fogalmam sincs, hogyan kezdjek bele. Heti 3x van tesi órám és 2x kézilabdám, ezen kívül meg minden délutánom tanulással telik, időm nincsen túl sok. Valami gyors diétát és edzésmódot keresek, amivel 1-2 hónap alatt hatásosan le tudok fogyni. Eredetileg ugye az első célom a fogyás, csak a második a testformázás. Akinek esetleg tapasztalata van, vagy bármilyen hatásos módszert tud, az kérem segítsen. Előre is köszönöm :)

2017. febr. 1. 18:47
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Ajánlom neked ezt az oldalt. [link]

Iratkozz fel a 30 napos edzésére és mindennap küld egy e-mailt, amiben az aznapi edzés van videó és pdf formájában.

A linket (amit e-mailben kapsz) csal 24 óráig tudod megtekinteni a halogatás elkerülése érdekében.

Nos, mindezek mellett tudnod kell, hogy az edzés csak 30%-át teszi ki a dolgoknak, 70% az étrend. Kezd lassacskán, hogy elhagyod a cukrot aztán a fehér kenyeret és a hasonló cuccokat. Aztán egyél egy nap kevesebbet és próbálj meg lassan enni, mert a gyomornak 15 perc kell mire elküldi az infót az agynam hogy "hé elég a kajából".

Mindezek mellet fontos a folyadék fogyasztás nap 1,5 - 2l.

Futás, ugrókötelezés, kardió edzések.

És 100%-osan el kell határozmod magad, hogy te ezt akarod! Mert akkor csak az lesz belőle, mint tavaly nyáron..

Sok sikert! Remélem azért segítettem egy kicsit.

16/L

2017. febr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

*csak

*agynak

*határoznod

Bocsi.

2017. febr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettél. :) még jöhetnek tippek, ha esetleg van még valakinek.
2017. febr. 2. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!