Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Iskola mellett milyen az...

Iskola mellett milyen az étrendet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Reggel 7től kb. 3-4ig iskolában vagyok. Próbáltam már az indulás előtti evést, de mindig rosszul esett.

Tudnátok ajánlani ételeket amivel kihúzhatnám 3-4ig?

"Ebédet" (pl csirke,zöldség változatosan) csak itthon ennék, az iskolában egyszerűen nem bírom megenni, állandóan sietnem kell.

A kalóriákkal, makrókkal tisztában vagyok, fogytam már 20kg-ot (nem koplalással)

viszont a mostan rendszertelen evés miatt pár kg visszajött.

Előre is köszönöm a segítséget! :)



2017. febr. 27. 19:06
 1/3 A kérdező kommentje:

*Iskola mellett milyen étrendet ajánlotok?

Elnézést. :)

2017. febr. 27. 19:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy iskolába jársz-e, van, aki dolgozik egész nap és nincs ám folyton szünete, van, akinek egyáltalán nincs, max. rossz időpontban s az is eszik.

De ha a csirke nem fér bele (megértem, én is mindig otthon, akár késő este ettem a legfőbb étkezésemet, szép nyugodtan, amikor dolgoztam), akkor vigyél gyorsabban ehető, töményebb ételt. Nem tudom, milyen az étrended s mit tudsz megenni hidegen... Tojás, olajos mag, gyümölcs, pufirizs (nem az én műfajom, de van, akinek bejön és sokat tud enni belőle), valami jóféle süti, sajt, szendvics (ami egy igen tág fogalom), kinek mi jön be. Én mindenképpen valami fehérjedús ételt ennék, lehetőleg zöldség vagy esetleg gyümölcs is lenne mellette.

2017. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg veszel feherjet es abbol csinalsz palacsintat. Az egeszseges es feherjedus
2017. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!