Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Jennifer Lopezes fenék és...

A Jennifer Lopezes fenék és comb tetszik a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
A kövér nők ezzel szokták áltatni magukat...
2010. máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

van akinek tetszik,van akinek nem.Dehát ez mindennel így van.

És okos nő.Mert ha a férfiak sokat azt hallják,hogy milyen szép,akkor el is hiszik:-))

2010. máj. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a Jennifer Lopez feneke csak Jennifer Lopeznek tetszik, de neki nagyon.
2010. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Ja egész életemben csak ezen jár az eszem, hogy neki milyen jó feneke van. Igaz másnak is van, de az övé különösen tetszik. Olyannyira, hogy már munka közben is csak erre gondolok, meg éjjel-nappal mindig.


Elmondok egy titkot..

Ilyesmi csak akkor számít, ha meg akarok dugni valakit. Ha nem ez a célom, hanem mondjuk párt keresek magamnak, akkor nem az alapján válogatok, hogy milyen a segge. Ugyanis nem a segge fog nekem vacsorát főzni, nem a segge fogja felnevelni a gyerekeimet, nem a segge fog üdvözölni reggel amikor felébredek és nem is az üdvözöl a munkából hazajövet. Nem egy segg fogja kimutatni felém a szeretetét...

Szóval tetszeni tetszik, de alapvetően nem ez érdekel egy nőben a legjobban. Ez amolyan plussz pont, -ha érted mire gondolok- amikor szexre kerül a sor..

2010. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

nem a segge fog üdvözölni reggel amikor felébredek


Hát erre ne vegyél mérget! :D


Egyébként Neked tényleg tetszik a JL. s.egge? Sztem borzasztó.

2010. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

háát nem tudom sztem J.LO nem kövér, sőőőt.

Amugy igen igazatok van, ha párt kerestek, nem a segg számit:)

2010. máj. 9. 19:46
 7/13 anonim ***** válasza:
én elég kritikus vagyok magammal szemben de amikor beyonce és Jlo-t látom akkor azt mondom, hogy hozzájuk képest sokkal vékonyabb vagyok. :) szóval kellenek ilyen nők is :DD
2010. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a pasim üzeni, hogy J. Lopez feneke jó, sőt...:P :D
2010. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nem mindegy,mi tetszik a férfiaknak?

ez is egy út a kiszolgáltatottság felé... ha mindig az jár az eszedben, mi tetszhet nekik.

lány vagyok, de azért leírom a véleményem.

jó a se.gge, nagyon csinos nő. de azért azt is vedd hozzá, hogy hiába nagyobb, de feszes is, biztos sokat tornázik rá.

2010. máj. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%

Bár én lány vagyok, de nekem nagyon tetszik J.Lo feneke, és Beyonce alakja is!

[link]

Szerintem tökéletes, nem is akarnék vékonyabb lenni. Van mellük, popsijuk, combjuk. És nem kövérek. Pont jó.

Hálisten már vége lesz itt is az anorexiások korának, és igen, most ez lesz a menő, a nőies alak. :)

Én Most Angliába éltem pár hónapot, és nekem is iylen alakom van, és vékonynak számítottam kint. Am normál kategóriába tartozok. Ott nincs annyi csonti nő, bár sok a tényleg elhízott ember is, ez tény. Mégis mindenki boldog amije van. ha meg nem, tegyen ellene.


Hajrá mell, popsi és comb, igenis szexi a NőIES forma.

2010. máj. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!