Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki az update módszerrel...

Aki az update módszerrel fogyott mennyi idő alatt szabadult meg a kilóktól?

Figyelt kérdés

Arra is kíváncsi lennék, hogy hány kilóról indult és hányas kódú ételeket evett? csak 1-eset, vagy néha 2,3-at is?

Aki nem szereti Norbi módszerét, az légyszi ne írjon.

Köszi a válaszokat!


2010. máj. 9. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
szia!én is update vel fogyózom, és eddig kb 4kg ment le 1 hónap alatt de legalább 20 kg ot szeretnék fogyni:) és utaána ugyanezzel a módszerrel tartani a súlyomat:)
2010. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tesóm, szülés után 15 kilót fogyott fél év alatt. Vékonyabb, mint szülés előtt, pedig mindig küzdött a kilókkal.

Én 2 éve 7 kilót fogytam 3-4 hónap alatt, de nekem csak ennyi volt a felesleg.

Mindketten ettünk 1-2-3-at, 3-at csak reggel. Nem vettünk norbis cuccokat, csak a könyvet, és normális alapanyagokból főztünk, pl. teljes kiörl. liszt, tejből, tejfölből a magasabb zsírtartalmú (szemetet nem eszem!) stb. Cukrot finomítatlan nádcukorra cseréltem (műanyagot, vagyis édesítőt sem eszem), minimálisat használok belőle, néha mézet. A zöldséget nyersen eszem, vagy max. párolva, ételpárolóban. Gyümölcsben pedig nem válogatok, annak a kódját sem néztem (nem hiszek abban, hogy a gyümölcs hízlal, a gyüm.cukor ellenére sem). Csak banánt nem ettem, ill. csak néha, reggel.

2010. máj. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én első gyermekem születése után 20 kg-ot fogytam 4 hónap alatt ezzel a módszerrel+ minden nap torna, most második gyermekem születése óta 13 kg-ot fogytam 4 hónap alatt és még 5-öt szeretnék.Nem volt betervezve, hogy mennyi idő alatt fogyok le, csak odafigyelek az étkezésre és a mozgásra. 1-es és 2 es kódú ételeket eszek.
2010. máj. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szia! én március 1.-jén kezdtem a fogyózást -szülés után vagyok akkor 6 hós volt a babám-

88kg-ról kezdtem, 172cm vagyok... szóval durva a helyzet. Eddig 9 kg-ot sikerült leadni, délre rendelem a Norbis ebédet, amúgy nagyrészt 1-eset eszem, alkalmanként 2-est, főleg délelőtt, néha dálután tévedésből :)

Most 79kg vagyok, még mindig sok, de nyár végére 70 szeretnék lenni, és leszek is.

Kenyeret kiváltottam az update-esre, de csak ritkán eszem, nem hiányzik. Van nálunk pékségük, szoktam venni a sütikből, nagyon szeretem, szóval semmi nem hiányzik, nem vagyok éhes sosem, mindig eszem valamit.

A mozgás eddig annyira ment, hogy órákat sétálunk a babámmal és nem éppen anyukás lassúsággal :)nDe tervezem, hogy valamit beiktatok!

2010. máj. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és gratulálok a fogyáshoz!

Még egy kérdésem azokhoz, akik szülés után fogytak: mellette ment a szoptatás is vagy csak utána kezdtetek update-ezni?

2010. máj. 10. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!