Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg csak akkor lehet...

Tényleg csak akkor lehet fogyni a Norbi Update módszerrel, ha csak 1-es kódú ételeket eszel?

Figyelt kérdés
Azt hallottam akkor tudsz csak fogyni tőle, ha csak az 1-es kódú ételeket eszed és nagyon sokat mozogsz(heti 4-szer min.)mellette?
2009. máj. 13. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem...2est is ehetsz reggelre... sőt kell is...nem elég a magas fehérje bevitel , szükség van reggeli szénhidrátra..

1-es kajákat meg igyekezz szárnyasokból készíteni..

2009. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
+ a mozgás az alap...
2009. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen a mozgás természetesen alap ha szeretne az ember fogyni, csak sajna nincs időm minden nap vagy minden másnap nagy edzéseket csinálni, de vmi kis mozgást mindig beiktatok!
2009. máj. 13. 12:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az 1-es kodú ételeket rendeltem fél évig az egyik ételfutár cégtől,és 10 kilót sikerült leadnom, de sajna nem mozogtam mellette. Akkor még nem voltam valami tájékozott-e téren, de mostmár tudom, hogy délelött 2-es kódot is ehettem volna, hiszen mint utólag megtudtam az fogja az anyagcseréd felturbozni, mert ha csak 1-eseket eszel elég rendesen belassul egy idő után az anyagcsere, és Norbi dietetikusa írta, hogy ha 2 évig csak 1-es kodot ennél akkor leállna az anyagcseréd, ezért kell 2-eset is enni. Ja és mivel a szervezetem megszokta a csak 1-es kodú kajákat így már nem ért semmit fogyás szempontjából, meg ha most visszatérnék rá, már akkor sem érne, hisz a szerevezetemnek "eszébe" jutna, ez a fajta étkezés és így már nem fogyaszt.
2009. máj. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!