Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékony /keskeny csontozatom...

Vékony /keskeny csontozatom van ha 163/42-45 kg vagyok és azt hiszik 50 kilónál több vagyok?

Figyelt kérdés
2017. márc. 1. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Bocs, de én nem értem a kérdést. Miért lenne vékony, ha többnek néznek, mint ami vagy?


Egyébként meg 53 plusz/mínusz 5 kg lenne normális, te kórosan sovány vagy. Ha még fogyókúrázol is hozzá, akkor anorexiás. Ha nem, akkor csak szimplán lehet valami bajod, vizsgáltasd ki magad.


Kivéve persze ha még általános iskolás vagy, mert akkor még elmegy, de akkor meg ne itt töltsd az idődet. :)

2017. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Krisz85 ***** válasza:

micsoda tragédia,


van aki vakon születik....

2017. márc. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ugy ertettem hogy ránézésre annyinak látnak. Nem annyira kicsi sem a mellem sem a fenekem, a combom oldalnézetből domború valamennyire, a vállam nem szögletes, meg ugy Sehol nem feltűnő a csontom.

Nem sajnáltatni közte magam 2 es csak érdekel

2017. márc. 1. 20:02
 4/10 anonim válasza:
Hány éves vagy??? Mert nem mindegy , hogy 14 vagy 35.
2017. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
17
2017. márc. 1. 20:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy a csontozat befolyásol ennyit, inkább az, hogy nem izom van rajtad főleg, hanem zsír (bocsi, NEM azt mondom, hogy kövér vagy!!) Én 165 cm vagyok és 50 kg, rengeteget sportolok és nagyon odafigyelek az étkezésre, mindenki max-max 43-45-nek tippel. Amikor anno 40 voltam, és semmi mozgást nem végeztem meg egészségtelenül is ettem, ugyanígy néztem ki csak még lötyögtem is mellé..

Szóval ezen szerintem sporttal és egészséges életmóddal tudsz változtatni, NEM fogyókúrával, arra egyértelműen nincs szükséged, a súlyod így is alacsony..inkább törekedj izomépítésre. :)


22L

2017. márc. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pont ahogy előttem bölcsen írta a válaszoló....

40 kilósan is lehet plöttynek kinézni.

Valószínűleg semmi izom nincs rajtad, ezért nincs igazán formád, nincsenek idomaid. A bőröd és alatta a zsír csak úgy van a csontvázadon :)

1 kg zsír 4x akkora térfogatú, mint 1 kg izom.

Sportolj valamit.

2017. márc. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én ertem amit mondotok, de inkabb csak a csípőm környékén van zsir es az se sok, a lábam és karomon csak izom van persze nem izmos, de a zsir hiánya miatt keményebb. És nekem is az lenne a logikus hogy azert nem vagyok nagyon sovány ekkora sullyal mert zsíros vagyok, de mivel én nem igy gondolom ezert szerintem a csontozatom keskenyebb és kevesebb súly kell ahhoz hogy kinezzek valahogy.
2017. márc. 1. 21:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogy kinézz valahogy? Hogy? A kilóid száma alapján kórosan sovány vagy, de többnek néznek, szóval elég sz**ul nézhetsz ki.

Olyan pedig nincs, hogy keskeny csontozat.

Ha valahogy ki akarsz nézni, akkor kezdj el sportolni, szedj fel némi izmot, étkezz egészségesen, és ha majd tényleg 50-55 kiló körül leszel, csak éppen formákkal, és nem csonttal meg lógó bőrrel, akkor megérted, miért nem néztél ki most jól.

2017. márc. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az emberek többsége nem ismeri fel a testet 50 kg alatt, ha valaki nagyon vékony azt 50 körülinek tippelik. A volt anorexiás osztálytársam kb 45 kg lehetett, de mindenki 50 kg-nak tippelte. Az átlag alacsony 'tinitestsúly' 55 kg, így aki annál vékonyabb azt betippelik olyan 50 kgnak
2017. márc. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!