Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akkiknek...

Vannak itt olyanok akkiknek az alakjával csodát művelt a tinédzserkor?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy akkoriban kicsit husibb volt és utána minden erőfeszítés nélkül megváltozott az alakja ,vagy estleg teljesen más lett. Meg lettél vele elégedve? Vagy károdra vált a változás? És mennyi ideig tartott?

2017. márc. 2. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Csodával még nem változott meg az alakom. Csak sporttal, meg tudatos táplálkozással.
2017. márc. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem igy mukodik xd nyilvan noni fogsz az anyagcsered gyorsabb lesz,de aztan gyorsan itt lesz a 18 eves kor ami utan meg konnyen hizni lehet ha elengeded magad ujra. Kamaszkorban a kozepiskolaban az ember sok uj embert megismer. Sok kozos program(csak ugy varosban setalgatas,elmenni focizni stb stb). A kamaszkor altalaban arrol szol hogy alig vagy otthon mindig mesz erre arra.Ennek betudhato a fogyas.Vagyis nalunk igy volt. Mostani korosztalyt nem ismerem. De teljesen mindegy mert meg mindig az lenne celravezeto ha helyesen kajalnal es rendszeresen sportolnal. Mert hipp hopp elrepulnek ezek az evek azt ja..
2017. márc. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ,pedig engem is hitegettek vele.
2017. márc. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nagynéném ilyen volt. 11 évesen még szinte gurult, 16 évesen szuper csini csaj volt. Most 62. éves, és elég jól tartja a formáját. Nyilván már nem olyan az alakja mint 16 évesen, szült 2 gyereket, túl van a klimaxon és szerintem vagy 10 évet nyugodtan letagadhatna. Szóval nála úgy tűnik a változás állandó lett.
2017. márc. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez olyanoknál szokott előfordulni, aki fejlődésük során először kiszélesednek, majd csak utána idomul ehhez a magasságuk.
2017. márc. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg olyanokkal fordul elő, akik nagyon hamar tudatosak lesznek és elfordulnak a szülői mintától, legyen szó étkezésről vagy mozgásról. Véletlenül nem történik ilyen,csak ha változik az életmód.
2017. márc. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!