Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves fiú vagyok 179cm 80kg...

15 éves fiú vagyok 179cm 80kg körüli szerintetek hogyan fogyjak? Mert minimum vagy 5 kilót leakarok adni naponta csinálok felüléseket meg jövőhéttől megyek edzőterembe.

Figyelt kérdés

2017. márc. 2. 09:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy lesz valaki, aki szerint egy fiúnak ez jó súly... Igen, ha izmos. A legtöbb 15 éves fiú nem az.

Később lehet szálkásan 90 kilós is, de ha nem sportos életet él, akkor valószínűleg akad rajta minimum egypár kiló felesleg. Remélhetőleg ezt meg tudja ítélni.


A felülés nem annyira egészséges, a hasprés jobb. Remélem, az edzőteremben mindenre fogsz edzeni, ami kell. Mellé még némi egyéb edzés (főleg aerob), jó étrend, kalóriadeficit és jó lesz :)

2017. márc. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
alapvetően nem vagyok túl hájas pl.izmos karjaim vannak,nincs nagy hasam, remélem én is hogy fürdő szezonra eltüntetek egy pár kilót és még egy kicsit izmosabb leszek :)
2017. márc. 3. 07:42
 13/15 A kérdező kommentje:
mindjárt itt a nyár a sok buli Strand minden alig várom :DDDDD
2017. márc. 3. 08:00
 14/15 A kérdező kommentje:
É Ó
2017. márc. 18. 21:33
 15/15 A kérdező kommentje:
GH Khjkj
2017. ápr. 5. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!