Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ehes vagyok. Mit egyek?

Ehes vagyok. Mit egyek?

Figyelt kérdés

Ettem vacsira abonettet hagymaval es csirkemellsonkaval (250kcal)

De megeheztem.Van itthon narancs vagy turo meggyel.Melyiket egyem most meg sztetek? es mennyit?

16/L 50kg


2017. márc. 3. 21:09
 1/4 anonim válasza:
70%
narancsot
2017. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem indokolja ezt a méricskélést. Egyél túrót, ha ebből akarsz választani, mert táplálóbb, tartalmasabb, és a sav sem marja majd a gyomrod reggelig.


Normálisan kellene enned, minek ez a fogyókúrás kalóriacirkusz ennyi indokolatlan esetben?

2017. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felejtsuk mar el ezeket az abonett pufirizs szutykokat...lehet kenyerfeleseg nelkul elni..ott vannak a zoldsegek..ez a abonett olyan mintha valami vekonyra vagott fadarabot ragcsalnal..szemet ugy ahogy van..semmi taplalo nincs benne
2017. márc. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én tojást ennék. Máskor pedig a vacsorámban valamirevaló kalória is lenne, habár fogalmam sincs, hány étkezésed van naponta, mennyi kalóriával s neked mennyi kell. Akárhogyan is, úgy néz ki, neked nagyobb vacsorára van szükséged, nem jó a jelenlegi elosztás, esetleg az étel nem megfelelő.


Cukrot nem ennék éhesen, engem nem laktat, de téged lehet, hogy igen. Hogy mit egyél még, annak eldöntésében sokat segít, ha tudod, hogy hogyan állsz a makrókkal, mi fér még bele.

2017. márc. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!