Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert vagyok mindig orulten...

Miert vagyok mindig orulten ehes? Mit egyek, hogy ne legyek ehes?

Figyelt kérdés

157 centi vagyok es 56 kg (keves izommal), szeretnek leadni 2-3 kilot. Sajnos az elso heten vizsgara keszules miatt csak fekvo eletmodot folytatok.


Ez alatt igyekszem tapanyagban gazdag kajakat enni: rengeteg gyumolcsot, zoldseget, hust, zabot es tejtermekeket. Kb. orankent eszem es nem lakom jol soha, folyton éhes vagyok. Mi lehet a baj? A mai napon eddig 4-5 alkalommal ettem (~1000 kcal): zabkasat, teljes kiorlesu rozskenyeret szalamival, egy pici korozottet, paprikat, egy fel almat. De ezekbol sem ehetek tobbet, mert nagyjabol 1600 kcal hasznal fel a szervezetem igy, es meg vacsizni is fogok. Mit egyek, hogy ne legyek ehes?


2017. febr. 28. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 2,5 l víz vagy üres tea. Nagyon sokat számít.
2017. febr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az agyadnak is szeretnél adni egy kis táplálékot, egyél olajos magokat, tojást, chia magot mondjuk a gabonafélék helyett. Több fehérje kellene, a mai napodban kevés volt, és amúgy elég jól laktat is. Ha szénhidrátokból kevesebbet, zsírból és zöldségekből többet eszel, hosszabb időre jól tudsz lakni, legalábbis a legtöbb ember így működik.
2017. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

én vizsgaidőszakban mindig azt csináltam, hogy darabos dolgokat ettem, mint a chipsnél. Pl almát vékony szeletekre vágtam és azt ropogtattam tanulás közben. Ha elve 20 percnél tovább nyammogsz rajta, már jön is a telítettség érzet. Így van ez a magokkal. Diákcsemege és társaik.

Továbbá víz. Minden étkezés előtt és után ha megiszol egy pohárral, gyorsabban telítődsz el.


De a nagy étvágy betudható annak, hogy használod az agyad... az nagyon energia igényes. Plusz ülsz/fekszel, ami szintén kajálásra sarkall.

Ha én itthon nem csinálok semmit, csak tespedek, már csak unalomból is enni akarok.


Szóval próbáld meg a gyümölcsöt, zöldséget, magokat egy tálba, kiönteni, szeletelni és chipsként szépen elnyammogni. Meg inni.

2017. márc. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is használ energiát az agyad. Én az egyik legkeményebb vizsgám előtt egy csomót fogytam, pedig nem mozogtam és úgy éreztem rengeteget eszek. Ha éhes vagy egyél többet, de próbáld az unalom és stressz evést elkerülni.
2017. márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Túró(nem zsírszegény!!), tojás. Ezek viszonylag kevés kalóriát tartalmaznak ahhoz képest, hogy fél napig nem leszel éhes utána. Meg fehérje és hasznos zsír is van bennük bőven.

Szalámi helyett süss meg egyben bármilyen húst, és azt szeld vékonyan a kenyérre.

És egyél sok nyers zöldséget.

Ebédre egyél valami normális meleg kaját.

2017. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!