Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol találok dietetikust,...

Hol találok dietetikust, mennyibe kerül, és hogy "működik"?

Figyelt kérdés
Pl. recepteket is kapok (részletesen leírva, hogy kell elkészíteni a kaját), vagy csak útmutatást, hogy pl. 10 deka csirkehús, 2 kanál saláta?
2010. máj. 10. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
kórházban van, ingyen
2010. máj. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megvizsgálnak, és annak alapján adnak tanácsokat. Ha pl. cukros vagy, gyógyszert is kaphatsz, azok meg receptkötelesek.
2010. máj. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ismerősnek kellene, nagy túlsúly, doki nem talált semmit. Annyit mondtak, hogy "egyen kevesebbet". De nem is eszik sokat, másrészt meg gondolom, nem mindegy, mit eszik.
2010. máj. 10. 13:07
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem táplálkozási szakember kellene.
2010. máj. 10. 13:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Ismerős csak háziorvosnál volt? Menjen el egy belgyógyászhoz, és kérjen alapos kivizsgálást, vérvétel, minden. Nem tudom, hol lakik, Pesten ajánlani tudom a Podmaniczky MÁV rendelőintézet belgyógyászatát, anyut ott tették rendbe, és ott vették észre a cukrát (se a háziorvosnak se azelőtt más dokinak nem tűnt föl, hogy baj van, ha nem veszik észre, lehet, hogy mára megvakul vagy nem él, 20-as cukra volt, neki is csak annyit mondtak, hogy egyen kevesebbet).
2010. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
minden korházban van diabéteszes tanácsadó én cukros vagyok és ezt egy vérvétel már kimutatja de itt a neten is sok recept van fent amiből tanulni lepet 180 szénhidrát a napi fogyasztásom és én igy fogytam is 13 kg de belgyogyász is segit szivesen ha hozzá fordultok sok sikert
2010. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A dietetikus étrendet is ad? És recepteket?
2010. máj. 20. 12:25
 8/11 anonim ***** válasza:
igen a diabetikus étrend tanácsadást is ad.Sokat tud segiteni akkoris ha az ilető nem cukros mivel orvosok szerint is a legjobb diéta a cukros ha betartja valaki nagy kitartásal sikerül .Korház portáján érdeklödjetek hogy az adott városban van e diabéteszes tanácsadó biztos hogy sikerel jártok
2010. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de nem cukorbetegről van szó.

Dietetikust keresek, aki egészséges étrendet tud összeállítani egy fogyásra szoruló embernek.

2010. máj. 21. 09:22
 10/11 A kérdező kommentje:

Ja, már értem, bocs!

Tehát a cukrosoknak javasolt diétát keressük fogyás céljára?

2010. máj. 21. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!