Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ebből lehet baj?

Ebből lehet baj?

Figyelt kérdés

Egy pár hónapa fogyózom, és eddig minden normálisan ment. De tegnapelőtt, 4 nap után be kellett vennem egy hashajtót, mert nem volt "eredmény".

Előfordult már velem ilyen, és volt, ha nem is mindennap, de 2 naponta be kellett vennem egyet...

Az érdekelne, hogy ez megint bekövetkezik, nem borítja fel ezt a kúrát? A hashajtó mellett én ugyanúgy eszek, mint a fogyókúra alatt, csak többet iszom.

Azt olvastam, hogy a hashajtónál a tápanyagok nem szívódnak fel... Nem tudom ez igaz-e, én nem szándékozom tartósan hashajtón élni, csak attól félek, hogy ettől majd többet fogyok, mert a szervezetek nem jut elég tápanyaghoz, és aztán majd visszajönnek a kilók...

Ugye ez nem történhet meg?


2017. márc. 5. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően problémás, ha rendszeresen hashajtót kell szedned. Rossz az étrended vagy beteg vagy. Ez semmiképpen nem OK.
2017. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Zabálj már rostot a jó életbe, és ne éhezz. Gondolom a napi kajád egy szelet toast kenyér leheletnyi margarinnal meg két alma. Azért nem tudsz szärni. Egyed meg a napi 20-30 deka zöldséget meg 50-60 g zabot, és eldobhatod a hashajtót.


Vagy ha hülye vagy egy étrend összeállításához, akkor inkább legyen rajtad plusz öt kiló, de így csak kinyírod magad.

2017. márc. 6. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!