Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ebből annyit...

Hogyan tudnék ebből annyit fogyni ami úgy elfogadott?

Figyelt kérdés

Egy sima lapos hassra vágyok és 1 kis mellizomra.Mindezt otthon szeretném mert 16:00ig munkába vagyok és még haza kell mennem bevásárolni szóval komplikált a napom.Nincsenek súlyzóim se.

Most így nézek: [link]

ki.Mit csináljak?



2016. júl. 11. 16:29
1 2
 1/13 crudy ***** válasza:

Kezdj el egy diétát és napi 40 perc aerob edzés.


ovlasd el ezt: [link]


meg ezt: [link]


ne aggódj rövidek nagyon de minden le van benne írva amire szükséged lesz.

2016. júl. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
napközben van egy kis edzésem amúgy is mert folyton lepakolni felpakolni az autóba ilyen 20-25 kilós dobozokat napi 2x-3x is
2016. júl. 11. 16:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha az érne valamit, akkor nem így néznél ki, ugyebár.
2016. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szerintem az étrendemen kéne változtatnom.Egész nap sietnem kell szóval gyors kajákat eszem.

Szerintetek mit kéne ennem ? Valami tipp?

2016. júl. 11. 17:22
 5/13 anonim ***** válasza:
Reggeli 4-5-6 tojás zöldséggel, ebédre ne gyors kaját egyél, hanem ha pl mindig ugyan azon az utvonalon jársz, keress olyan helyet ahol van jó kaja, valami rizs, natur/roston csirkemell/hal zöldséggel, ugyan ez délután kevesebb rizzsel, vacsora saláta+hús/túró/cottage cheese, vegyél 2db 1 kezes súlyzót otthonra állítható súlyokkal, azzal szinte mindent meg tudsz edzeni otthon. Egyél egy nap olyan 1800 kcalt (csak tippelek, fingom sincs, mert persze nem tudjuk mit csinálsz munkába, de még olyan kva alap dolgokat se írtál h milyen magas hány éves hány kiló vagy).
2016. júl. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.185 magas kb..Az a munkám ,hogy naponta kb 40x25 kiló dobozt kell leraknom,felraknom egy autóra."Szállító".Van barátnőm is ő azt mondja hogy igy szeret de én nem vagyok megelégedve magammal.Ő azt mondja ez még nem vészes.
2016. júl. 11. 18:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

tényleg nincs ebben semmi vészes, egy kis hasizomra vágysz - keress a neten tornagyakorlatokat, youtube pl. - de ha visszagondolsz tornaórára , az is elég - le-és felülés fekvő helyzetből, fekvőtámasz, egyebek. jó gyakorlatsorok vannak a neten. A 25 kg cuccok emelgetése az nem a hasizmodat erősiti, bár azt is, hanem a gerincedet terheli meg...

szénhidrátot keveset egyél, a gyorséttermi kajákban sok a szénhidrát. Otthonról vigyél kis műanyag edényben kaját, zöldséget, csirkemellet, stb.

2016. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
93 kiló vagyok szerintetek mennyivel kéne lejebb menni ?
2016. júl. 11. 19:01
 9/13 anonim ***** válasza:
5kg max 10 amit le kéne adnod. De mivel fizikai munkát végzel , csak lassan fokozatosan kezdj neki diétának. A kockás has diéta nélkül soha nem fog látszani,ha napi 1000felülést csinálsz, akkor se. Diétázni kell. Hagy el a kenyeret,tésztát,péksütit gyorskaját,nasikat,cukrot,cukros italokat. Drasztikusnak tűnik,de meg lehet csinálni. Én is zabagép voltam,de sikerült. Napi 3l vizet igyál meg.mit ehetsz? Rizs,zöldség, hús. Gyümölcs édesség helyett. Kókusz olaj sütéshez. Tojás, sajt.
2016. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ezekből esetleg valami ételeket amiket megfőzhetnék magamnak ? Vagy egy komplett napi étel amit ajánlotok
2016. júl. 13. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!