Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem fogok hizni ha nem lepem...

Nem fogok hizni ha nem lepem tul a kaloriamennyisegem?

Figyelt kérdés

16eves vagy 50kg es a napi kaloriabevitelem a megtartashoz-1600kcal

fogyashoz 1000kcal

mivel mar fogytam igy tobbet nem akarok.Szoval akkor ehetek nyugodtam mindennap 1600kcal nem fogok hizni egy grammot sem?


2017. márc. 9. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ez igy ennyire nem egzakt tudomany, minden ember mas. Neked kell megfigyelni hogy mennyi kaloriaval tartod a sulyod. Kiindulasnak jo ennyi, aztan nezd meg mi tortenik.
2017. márc. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha eddig 1000 kalóriát ettél, akkor de, hízni fogsz. 5 milliószor leírtuk, elmondjuk, hogy nem lehet 1000 kalórián koplalni. Nekem az 1600 is kevésnek tűnik, még megtartáshoz is, számold újra!

[link]

NEM az alapanyagcserét kell alapul venni!!! Az alá egyáltalán nem szabad menni, fogyáshoz sem!!!


Kipróbáltam a kalkulátort, 50 kg-hoz, 16 évhez, figyelembe véve a heti legalább 2 tesiórát NEM jöhet ki 1600 kalória a súlytartáshoz. Nincs olyan magasság, lehetetlen!

2017. márc. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez a kalkulator szerintem teljesen fals adatokat hoz ki.


Nalam kidobta hogy 3566 kaloria kellene a testsulymegorzeshez, kozben nekem valahol 2100-2300 kozott van...

2017. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

masodik valaszolo-igen mert en azt jeloltem be hogy ulomunka mivel a tesi ora az nalunk az h ulunk es beszelgetumk xddd szoval semmit nem

mozgok, 0-át

2017. márc. 9. 17:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a legmegbízhatóbb kalkulátor, ami a neten van. Ennél csak rosszabbak vannak.

Kérdező, akkor az a megoldás, hogy elkezdesz sportolni, nem az, hogy éhezel.

Menstruálsz még? Mert ettől simán elmaradhat, aztán rohangálhatsz nőgyógyászhoz.

2017. márc. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lusta vagyok sportolni,nem mar 7honapja nem jott meg.De nem megyek nogyogyaszhoz nem hianyzik:D
2017. márc. 10. 06:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Adja az isten,hogy az én gyerekem ne legyen ilyen ostoba mert biztos,hogy agyon verem.
2017. márc. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!