Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzési tervet csináljak...

Milyen edzési tervet csináljak? Aki hozzátud szólni szakmai véleménnyel azt megköszönném. Többi lent.

Figyelt kérdés
172 cm vagyok és 60 kg. Tudom még kellenének rám kilók, de eléggé nehezen hízom. Körülbelül egy éve futok, hasizmot edzek és karra erősítek(fekvő, húzódzkodás. Szeretném megkérdezni, hogy pl: egy héten mennyiszer pihenjek, mennyit és hogy edzek? Olvastam, hogy inkább 3 nap nyomjam meg erősebben aztán pihenjek ne mindennap csináljam. Ja és körülbelül mennyi kalória kell így mindennap?
2010. máj. 10. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
www.100fekvotamasz.hu ez elég érdekes itt biztos megtaqlálod amire gondolsz remélem hasznos volt a válaszom mert senki nem pipál még az se akinek tényleg hasznos volt nah mind 1 sok sikert
2010. máj. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Aki hízni akar az nem fut!

2. Aki hízni akar, az konditerembe jár, mert kellenek a súlyzók ahhoz, hogy épüljenek az izmok! Ugyanis ha valamiből 8-10 ismétlésnél többet tudsz megcsinálni, attól nem fogsz nőni.

3. Hasizom edzés teljesen felesleges megint csak... legalábbis hízás szempontjából

4. Meg kéne tanulni táplálkozni. Nem csak a kcal számít, hanem fontos, hogy napi mennyi fehérjét és szénhidrátot egyél, mikor eddzél, mit egyél utána, hányszor egyél egy nap, és még sorolhatnám a rengeteg fontos dolgot...


Ezt az oldalt olvasd el, ha kicsit lejjebb görgeted, ott kezdődik az "alapismeretek" rész... minden benne van!

2010. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos kommentárokat + linkeket.nemrégiben olvastam valahol ha valaki hízni akar mozogjon minél többet mert úgy nagyobb lesz az étvágya is. nem célom a 80 kiló súlyba csak mégis akarok valamennyit. ha még valaki tud hasonlókat megköszönném.
2010. máj. 11. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!