Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Össze állítanátok nekem?...

Össze állítanátok nekem? Nagyon megköszönném?

Figyelt kérdés

hát szerintem ismerős a helyzet..:D Fogyózom..-__-

megkérnélek titeket,hogy segítsetek összeállítani a holnapi étrendem.

Középiskolás vagyok és 15/L (:

szóval arra gondoltam,hogy holnap eszek egy zsömlét (sima normál zsömlét.) két szelet csirkemellsonkával és egy pohár ízesítetlen teával reggelire.

a suliba is viszek kaját,ezért ugyanerre gondoltam.(esetleg más?)

ebéd huh..erre nem tudom..igazából ugyanezek ..van itthon parizer,kenyér,füstölt sajt,meg ilyenek.(:

délután ennék egy almát

vacsorára pedig még nem tudom.

ez így nagyjából hány kalória lenne??:OO


ma ettem 2 korpás kiflit májkrémmel megkenve és benne egy kis hagymával,egy pohár ízesítetlen teát,2szelet füstölt sajtot,3 pohár 50%os narancslevet,2 kis kocka csokit,1 kis almát,és vacsira szerintem egy szelet félbarna kenyeret 2 és fél szelet csirkemellsonkával.

ez kb.hány kalória?


persze holnaptól kezdem,csak kíváncsi vagyok.

előre is köszi.(:!!


2011. jan. 31. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Meleg ételt nem eszel?

Készíts egy hatalmas adag zöldség levest és vacsira eheted azt.

Délután három előtt eheted mindazt, amit leírtál, csak ha teheted,egészítsd ki némi zöldséggel. Egy nagy fej salátát ehetsz a szendvicsbe napokig, nem drága.

2011. jan. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszike.!(:
2011. jan. 31. 17:38
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát kell a segítség :D

Reggeli: nem ilyen sz*r minőségű ch kell. Tk kenyér + sovány felvágott + ZÖLDSÉGEK! vagy zabpehely, vagy ha nem bírsz sokat enni reggel gyümi + natúr joghurt

Suliba ugyanez mehet, bár hatásosabb lenne, ha gyümit ennél.

Ebédre megint szendó?:O Hol a rendes főtt kaja? Jó minőségű ch: barnarizs, köles, vagy durumtészta? És a husi? mert a sovány felvágottban nincs sok protein... egyél csirkemellet + zöldséget. A parizer egy ipari hulladék, a kenyér gondolom fehérkenyér, a füstölt sajt zsíros (ha sajtot akarsz enni, vegyél mozarellát/lightosat így kevesebb zsír van benne)

Uzsinak jó az alma. ha éhesebb vagy, ehetsz egy kefirt/natúr joghurtot is.

Vacsira főleg protein kell: tojás (főzve & lágyan, zsíradék nélkül!), vagy sovány túró, vagy sovány sajtok, vagy párolt husi, vagy kefir/natúr joghurt, SOK zöldséggel :)


Most látom, hogy ma korpás kiflit ettél :) na, az is remek :) miért nem azt eszel holnap a sima zsömle helyett?:O sokkal egészségesebb. a narancslé cukros :S

két kifli - 300 kcal (150*2)

májkrém ~ 80 kcal

hagyma - 10 kcal

sajt - 100 kcal

narancslé - 180 kcal

csoki - 60 kcal

alma - 50 kcal

vacsi: 120 kcal.

---

ez k*rva kevés. És egészségtelen: a májkrém, és csokival fogyózni? áh...

2011. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

tehát a korpás kiflit megpakolhatom sonkával,paradicsommal,salival meg ilyenekkel?:DD

és a lapsajt szóbajöhet?:O

sajnos főtt étel csak hétvégén van itthon,mert hétköznap anya dolgozik.:S


tehát akkor reggeli tízórai ebéd uzsonna vacsora.

leírnád pontosabban ezekre mit ajánlasz???:)

2011. jan. 31. 17:43
 5/11 A kérdező kommentje:
900 kalóriát ettem eddig.:DD
2011. jan. 31. 17:45
 6/11 anonim ***** válasza:

reggelire egy jó nagy szendvics korpás v. rozskenyérből/kifliből. pakold meg rendesen zöldséggel, sonkával, főzz bele 2 tojást.

tízóraira gyümölcs vagy natúr joghurt (vagy egyszerre a kettő:D)

ebéd: ha meg tudod oldani, egyél főtt krumplit hozzá husit, ha nem, akkor készíts zöldségekből, csirkemell sonkából és natúr joghurt+fűszerekből salátát, ezt eheted vacsira is.

Uzsonnára mehet alma, vagy túró, joghurt, ilyesmi...

2011. jan. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

tzatzikit szabad?

:DD

uborka,tzatziki fűszer,vagy fokhagymapor,paradicsom,paprika,tejföl vagy natúr joghurt

:DD

vagy mellőzzem inkább?(:

am köszike(:

2011. jan. 31. 20:25
 8/11 anonim ***** válasza:
a fűszerek nem hízlalnak, abból bármennyit szabad ;)
2011. jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

életem! 15 évesen már elég magas vagy ahhoz, h felérd a tűzhelyet, olvasni is tudsz, és van két kezed meg lábad is.

felnyitsz egy szakácskönyvet, vagy beütöd a google-ba hogy zöldésgleves, krumplipüré, vagy amit enni szeretnél.

elolvasod, összeszeded a hozzávalókat és megfőzöd.


időd van, gondolom alap dolgok vannak otthon.

IQ-d is van annyi, h nem gyújtod magadra a házat.


na, menni fog?

2011. jan. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van. De anyudtól is megkérdezheted és szerintem baromira díjazná ha kajával várnád. Mi sokszor megbeszéltük előre, kirakta a hozzávalókat. Gyakran megterítve vártam. Hát a hatás nem maradt el, kenyérre lehetett kenni.
2011. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!