Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van értelme az ördögnyelv...

Van értelme az ördögnyelv shake-nek?

Figyelt kérdés

vagy tudtok mondani valami sciteces, vagy hasonló turmixot, amivel kiválható 1, esetleg 2 étkezés?

Kalóriaszámlálás megy, figyelek a makrokra is, 1200kcal körül eszem egy nap, mozgok is, de csak itthon, fél éves kislányom van, aki császárral született, annyira még nem is merem erőltetni a hasam, olyat ritkán és keveset csinálok.

160/86kg vagyok, pajzsmirigy alulműködés alakult ki sajnos, utána híztam meg, alapból igen keveset eszem, és nem szemét kaját, csirkemell, brokkoli, kelbimbó, néha rizs, gomba, saláták. A teherbeesés előtt elindult lefelé a súlyom, a 9 hónap alatt összes 4kgt híztam (94el lettem terhes, 98al mentem szülni), de azóta megragadt, 86,3ról egyszerűen nem mozdul a mérleg :(

Ha vacsi helyett valami shaket innék, talán segítene, de mit? Nincs ebben tapasztalatom sajnos

26n


2017. márc. 10. 22:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel tartalmaznak cukrot ezert semmi értelme nincs ezek a löttyök csak humbug dolgok inkább turmixolj vagy facsarj jobban megéri hidd el és finomabb is és nem a mű dolgokat juttatod a szervezetedbe
2018. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!