Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek van értelme?...

Szerintetek ennek van értelme? ⬇

Figyelt kérdés

Van ez a My Fitness Pal alkalmazás

Ebben számoltam a kalóriákat fogyókúra alatt is

Nemrég elértem a célomat (48 kg volt), de mivel utána még sokáig nem mertem rendesen enni, fogytam még 1,5-öt, most 46,5 vagyok

Beállítottam a céloknál hogy súly tartása, és napi 1560 kalóriát írt ki, míg amikor 48-hoz állítottam be ugyanezt a célt, 1580-at.

Ennyit számítana az a másfél kg súlytartás szempontjából?

Ha a mostani 46-47 kg közötti súlyomhoz 1580-at eszek, akkor hízni fogok? Makrókra mennyire kell ügyelni súlytartásnál?

És az lehet, (mivel 18 év alatt nem lehet regisztrálni, annyit adtam meg, miközben 14 vagyok) hogy a fejlődő szervezetem miatt ehetek többet?

Remélem ez így érthető volt.

Ismeritek egyébként ezt az alkalmazást? Nektek mennyire vált be?



2016. okt. 10. 16:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt, hogy van-e értelme, arra értem, hogy jó-e amit kiír ez az app
2016. okt. 10. 16:37
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Te most tényleg 20 kcal-on rugózol???


Rohadtul mindegy, hogy 1580-at vagy 1560-at eszel, kb ennyi változás a napi aktivitásodban is van (visszamész a kulcsodért az emeletre vagy lesétálsz egy megállót, mert elment a busz az orrod előtt). Ráadásul a legtöbb alapanyag (zöldség-gyümölcs-hús) megadott kcal értéke egy átlagos érték, de egyáltalán nem igaz, hogy minden egyes krumpliszemben vagy almában ugyanannyi van. Ezek viszont nem fognak érdemben változtatni semmin.

2016. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Átlagos ember aktivitását számolja az alkalmazás, az is lehet, hogy téved. Nem tudja, hogy pont mennyit égetsz el grammra vagy kalóriára.

Egyébként hihető, mert 50kg-san 1620(sose eszek pontosan ennyit, vagy nagyon ritkán)a súlytartó limitem.

Nem fogsz. Ez elenyésző mennyiség. Az előttem lévőnek igaza van, 2ugyanakkora almában sem ugyanannyi kalória van.


Megjegyzés:nem véletlen nem lehet 18éven aluliaknak regisztrálni, te még fejlődsz, nem lenne szabad fogyókúráznod.

2016. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

14 évesen minek fogyókúrázol? Pár év múlva meg jössz ide kérdezni hogy mitől nőne meg a melled(amikor már nem fog nőni), mert itt eltolsz mindent.

Szerintem még azt sem tudod kiszámolni rendesen hogy mennyi kalóriát eszel.

14 évesen még az anyagcseréd is sokkal gyorsabb mint egy 18 évesnek.

2016. okt. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem kéne ennyi idősen, de mondjátok meg légyszíves, hogy akkor mégis hogyan fogytam volna le? Várjak 18 éves koromig, és szenvedjek, mert nem vagyok megelégedve az alakommal? Egyébként már nem fogyókúrázom, a kérdés is a súlytartó étrendről szól.
2016. okt. 11. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!