Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy-hogy nem híztam csalóhétv...

Hogy-hogy nem híztam csalóhétvége után?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy két naptól nem lehet, de ez már nem az első mióta diétázom. Két olyan hét volt eddig, amikor hétközben nagyon keveset ettem, bővel a kalriaszükségletem alatt, és mellette naponta edzettem is. Hétvégente viszont vagy két zacskó chips, fél pizza, és olyan fél kiló teasüti lement. Ez azért nem jött fel, mert 14/10 napon szörnyen keveset ettem?

Már szakember által összeállított étrendem van, nem törnek rám a falásrohamok, így visszatekintve kérdezem csak, ne öljetek meg



2017. márc. 12. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:
54%
Lefogytam sokat koplalassal,alig ettem. Majd egyszer falasroham jott ram,majd ujbol majd ujbol... Es azota amiota szinte minden harmadnak zabaroham tor ram(tobb ezer kaloriat eszek egyszerre) erdekes modon en sem hiztam vissza es ezzel igy tartom a sulyom(pedig olyat is eszek,amit eddig megvontam magamtol es az ejszaka kozepen mindig,akar tobbszor is)
2017. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!