Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az jó ha napi 3*15 percet...

Az jó ha napi 3*15 percet futok így is hatásos lesz?

Figyelt kérdés
Az az igazság, h én csak 15 percet bírok futni tudom itt mindenki írja, h az semmit se ér meg stb, de nekem nem megy több, ezért arra gondoltam, h naponta háromszor reggel délután meg este futnék 15 perceket! Ez így hatásos lehet? Ja és lenne egy pihenő napom amikor egy percet se futnék meg bár ez így egy másik kérdés, de ettől nem fogok nagyon izmosodni, mert azt annyira nem akarok inkább fogyni ja és ez elég lesz vagy mellette csináljak még mást is? Sorry a több kérdésért!
2010. máj. 10. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezerszer leírtam már, és mégsem fogja fel senki... NEM KELL FUTNI!!! Ha ugyanazt a távot az ember lesétálja egy korrekt tempóban, akkor ugyanannyi kalóriát éget!!!

Másodszor pedig ez sem ér semmit, ha nem jó az étrend! Általában itt szoktak nagyon nagy gondok lenni...


Edző

2010. máj. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

de "kell" futni, csak ésszel ;) - [link]


sok sikert, ha kis bringázással v tornával rásegítesz, hamarabb leszel fitt :)

2010. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nem bírsz futni akkor miért futsz? annyi más sportolási lehetőség van. bár a semminél ez is több..
2010. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!