Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Saolin diéta tényleg hatásos?

A Saolin diéta tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 12. 15:48
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem a legjobb, mivel elég egysíkú, minden nap ugyanazt eszed, úgyhogy én nem csinálnám. Főleg az utolsó nap gáz, egész napra 1 pohár rizs + 2 alma és ennyi, a többi étkezést meg folyadék fogyasztásával kompenzálja a cikk. Szóval egyoldalú, ilyen alapon bármi hatásos, ha egy hétig alig eszel valamit, vagy ha egy hétig szinte csak 1-2 fajta gyümölcsöt eszel. Ráadásul a telített zsírokat (amik ugye elengedhetetlenek a fogyáshoz) egyáltalán nem tartalmazza, kivéve talán azon az 1-2 halas napon, de jóformán egész héten nem viszed be őket ezzel a diétával. Tényleg nem egy kiegyensúlyozott, egészséges diéta.
2011. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

(brutális részt kihagytam*)

az alapján, amit első válaszoló írt, már körvonalazódott bennem valami szörnyűséges koplalós akármi gondolata, amit képesek Shaolin város nevével összekapcsolni.. és ez ugye érthető módon elég nagy gyalázat lenne. mondjuk, majdnem erről van szó..


tudni kell, hogy ha ennek az egésznek bármi köze van Kínához, vagy Shaolinhoz, az sem azt jelenti, hogy az egészséget szolgálja, csupán a shaolini szegényes életkörülmények lehetőséget adtak egy életszínvonalra, ettől még ez nem lesz követendő példa ebben a formájában.


másik: az egész cikk komolytalan, nem követhet azonos étrendet egy 50 kilós nő, vagy egy 100 kilós férfi!


az egész fehérjehiányos, amiket 1. válaszoló írt a zsírok beviteléről mind igaz, és amúgy is, mióta fogyunk 5 kilót egy hét alatt?

szégyen, hogy a kínai harcművészetek központja ilyen égetni való cikkben jelenik meg itt nyugaton.. sajnos ez az a szint ahol tartunk.

2011. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!